bugün

Show tv de fragmanı dönen yeni bir kahkaha(!) programı. güldür güldürün ekürisi.
Güldür güldür özentisi bir program. Pek tutacağını sanmıyorum ama hadi hayırlısı.
bu akşam 20.00'de show tv'de başlayacak , çghb tarzı bir skeç programı.

tabi ki o hava yakalanamaz.
sadece 15 saniye bakıp dayanabildiğim programdır.Yüzümdeki bir mimik bile oynayamadı.
cahil insanları hedef kitlesi edinmiş sikik bir televizyon programı. skeçlerin 3te 1i cahil insanı övüp eğitimli insanların tavırlarıyla dalga geçer.
geldim, gördüm, güldüm. ama g*tümle.
ersin korkut vs. gibi ç.g.h.b. ıskartaları olmasa izlenme değeri artabilir. okan çabalar kurtarabilir.
cengiz bozkurt'u görmek üzmüştür. çok kötü malesef. belki ersin korkut olmasaydı izlenebilir seviyede olabilirdi. yalnız Cengiz bozkurt da hiç olmamış ali sunal rolünde.
Gelmişini geçmişini gördüğümün showu.

Cengiz bozkurt Erdal bakkalın ekmeğini baya yedi ama artık baydı. Hangi işe girerse girsin antipatik, itici...
bayat esprilerin olduğu sözde güldürü programı.güldür güldür kadar samimi gelmiyor ekibi.belki de zaman gerek.
Asla bir güldür güldür olamaz,tutacaģını sanmam,hele bide güldür güldür varken.
bayağılık akan program. iğrenç.
Saçma sapan şeyler yapıyosunuz.
bu kadar rezalet bir program olamaz. evet.
Babam izliyor diye yarım saattir bakıyorum, bakıyorum.. başımı sağa yatırıyorum, sola yatırıyorum. Eviriyorum çeviriyorum yok gülünecek hiç bir şey bulamadığım, saçmalık ötesi program.
Geldim gördüm kustum.
Nerde gereksiz oyuncu var hepsini toplamışlar.
Aşırı derecede kulak tırmalayan program.
Az biraz bakayım dedim ama yok arkadaş. Olmamış.
ismi kadar saçma program.
gülmek isteyip bir türlü gülemediğim program.
güldür güldür show'un merdiven altı yapımı bir programdır. izlemeye maruz kaldığım için değerlendirme şansım oldu. espriler son derece düzeysiz, bel altı. çok bekledim, fakat muhabbetin yatak odasının ıssız koridorlarından dışarıya çıktığına tanık olamadım. en azından tv'den yayınlanacak seviyede değil. güldür güldür bu konuda daha başarılı bence! tiyatroda izlenebilir, sanatsal eleştiriye tâbi tutulabilir, fakat tv için olmamış bu. taklit olmuş!
sırf yazarlara muhalefet olayım diye karşıt görüş belirtmek istediğim programdır. ama bulamadım. gülünecek bi şey bulamadım. gömün amk.
fena olmayan esprile sahip.
Çok güzel; tiyatroyu, komediyi tam anlamıyla ortaya koyan program. Gülmekten kırılıyorum resmen. Ya böyle ince esprileri nasıl düşünüp yazıyorlar hiç aklım ermiyor. Ve format olarak da dünyada bir ilk denebilir, cnbc de filan yoktu yani böyle birşey. Ayrıca kadro çok kaliteli. Yani babasından prim yapıp önümüze konan ali sunal, doğa rutkay filan yok. hepsi emeğiyle gelen insanlar ersin korkut hariç. Ve bu programın arap ülkelerinde de gösterileceğini düşünüyorum. Bu kadroyu gelecekte çok göreceksiniz millet. Çocuklarımıza izlettirelim ki Gelecek nesil sanattan mahrum kalmasın.
adeta bir kahkaha tufanı(!).
cinsel seks içerikli esprilerin bol olduğu program.