bugün

bir arkadaşımın facebook ta matematik hocası hakkında tipini siktiğimin fred çakmaktaş'ı dedi ve sonrası malum.
genelde sevilmeyen yazarlar online olduğunda başlıklarının altına kondurulan söz dizesi.
aslında bir küfür olsa da nedense komik gelen, içinde kendine özgü sempati oluşturan cümle. ya gerçekten hoşlanmadığınız ya da "tam vaktinde" gelen bir kardeşiniz için kullanabilir farklı formlara sokabilirsiniz.
(img:#262175)
Her gördüğümde konuşan çocuğa acıdığım karikatürdür. ailesi tarafından bile dışlanıyor. Canım yaa. *
Küfürü hiç sevmeyen biri olarak söylüyorum bunu. Ayıp falan belki ama bir matematik hocamız vardı lisede adam sınıftan içeri girer girmez hep böyle derdim içimden. Sokakta görsem yine refleks olarak aynı şeyi söylerim. Senden nefret ediyorum sevgili matematik öğretmenim. Şu an doktor olamadıysam senin yüzünden.
arkadaş grubumuzdan dışladığımız ancak geldiğinde içimizden söylediğimiz bir deyimimsi cümle .
http://inciswf.com/geldiyinetipinisikti%C4%9Fim.swf
istenmeyen, bıktıran kişilere söylenen hede. geldi yine simasını cima eylediğim şeklinde de ifade edildiği olur. şimdiye kadar açılmamış bir başlık olması da ilginç. * *
Istenmeyen kişiler için kullanılan küfürdür.
(bkz: yiğit özgür)ün efsane karikatürlerinden.
efsane bir repliktir.
karikatürle explorer konulması aklıma gelir hep.
canlılığını yitirmeyen karikatür.
(img:#707515)
arka arkaya benzer saçma başlık açılınca insanın aklından geçendir.
(bkz: tezgahtar)
seçim arabalarıdır. at bir kuyuya yak. kuru gürültü amına koyim. bir de oy kullanmamızı isterler. nah kullanırım.
ak tröllerin birden bire sökün etmesi karşısında söylenen gayri ihtiyari tespit cümlesi.
Malum sözlük yine ;
- türk erkeği ....
- ıngiliz erkeği türk erkeğinin ....
- ıngiliz erkeği ....
Falan filan diye uzayan, bundan başka entry girmeyi bilmeyen özürlü bir yazara söylenmek istenendir.
Sen ne güzel yoktun, hani yazmayacağım artık filan dedin.
Ne oldu, türk erkeği yine mi çaktı sana ?
Yeter anasını sikeyim yeter, bi insan hiç mi sıkılmaz hergün aynı boku yemekten mk.
Sikeyim böyle sözlüğü de böyle işi de.
haftanın çoğu günü içimden söylediğim cümle.
an itibariyle yine aklıma gelip kendi kendime tıslayarak gülmeme sebep olmuş yiğit özgür karikatürü. unutulmaz efendim.
Saçma sapan cinsel içerikli başlıkların açıldığı gördüğümde ilk aklıma gelen.
hafta içi devamlı içimden söylediğim cümledir. yapacak bir şey yok, adamı sevmiyorum.
aynaya baktığımda söylediğim cümledir. bu kadar çirkinlik olmaz.