bugün

Trollerle dolu saatlerde soylenen cumle. Hele az bekleyin biraz daha raki vurup gelicem. Cakma vaizler sizi. Bankamatik dindarlari.
aksam haberlerinde sikca zikrettigimiz kufurumsu.
Bunun mirketli bir capsi vardı hastasıydım onun, bulamadım.
bazen söylediğim cümle. cuuuk diye oturuyor.
oh be. gitti tipini siktiğimin. dün montla dolaşıyorduk, bugün güneş açtı, tişört giyiyoruz. gitti uğursuz.
bir deyim. az önce buradan bir kaç eskort cip geçti.
sevilmeyen biri geldiğinde söylenen söz.
bir ortama girdiğimde duyduğum söz.
bir adet küfür. nokta.
ing. here comes the ugly motherfucker.
Şuan sex içerikli başlık olmaması yazar adına sağlam bir ironidir.
erkek musvettelerinin actigi sacma sapan seks icerikli basliklar goruldugu zaman verilen tepki.
nefret söylemi, şiddet, ırkçılık, cinsiyetçilik, ötekileştirme dolu başlıkların sol frame de gözükmesiyle söylenen söz öbeği. insanı küfürbaz ederler.
aynaya baktığımda söylediğim cümledir. bu kadar çirkinlik olmaz.
hafta içi devamlı içimden söylediğim cümledir. yapacak bir şey yok, adamı sevmiyorum.
Saçma sapan cinsel içerikli başlıkların açıldığı gördüğümde ilk aklıma gelen.
an itibariyle yine aklıma gelip kendi kendime tıslayarak gülmeme sebep olmuş yiğit özgür karikatürü. unutulmaz efendim.
haftanın çoğu günü içimden söylediğim cümle.
Malum sözlük yine ;
- türk erkeği ....
- ıngiliz erkeği türk erkeğinin ....
- ıngiliz erkeği ....
Falan filan diye uzayan, bundan başka entry girmeyi bilmeyen özürlü bir yazara söylenmek istenendir.
Sen ne güzel yoktun, hani yazmayacağım artık filan dedin.
Ne oldu, türk erkeği yine mi çaktı sana ?
Yeter anasını sikeyim yeter, bi insan hiç mi sıkılmaz hergün aynı boku yemekten mk.
Sikeyim böyle sözlüğü de böyle işi de.
ak tröllerin birden bire sökün etmesi karşısında söylenen gayri ihtiyari tespit cümlesi.
seçim arabalarıdır. at bir kuyuya yak. kuru gürültü amına koyim. bir de oy kullanmamızı isterler. nah kullanırım.
(bkz: tezgahtar)
arka arkaya benzer saçma başlık açılınca insanın aklından geçendir.
(img:#707515)
canlılığını yitirmeyen karikatür.