bugün

hayırlı geceler arkadaşlar...

mübarek ramazan ayında bile her türlü fuhuşvari bakışlarını etrafa savurmaktan çekinmeyen, dekolteli seks içerikli görüntüsüyle oruç tutan nefisleri kabartmaktan zevk duyan şey kadındır...

bu akşam üst düzey ramazan duygularıyla kendimizden geçip, iftarımızı yapmak üzere kedim salih'le beraber balkonda soframızı kurmuş, televizyonun sesini de sonuna kadar açıp, mahalleliye nispet yaparcasına nihat hatipoğlu dinliyorduk. arkada çalan fon müziğiyle birlikte kabaran iman duygularımız, hemen karşımızdaki balkonda meme dekolteli şey bayanın hal ve hareketleriyle yerini başka kabarmalara bırakıyordu.

salih, medine'den özel getirttiğimiz whiskasını önüne çekmiş ezanın okunmasını bekliyordu. bense ellerimi açmış "allağam orucumuzu kabul eyle" diye dua ederken, öte yandan da gözümü balkondaki şey bayandan alamıyordum. ayıp ve o biçim kahkahalar eşliğinde bardağına coca-cola zero (o biçim bayanların içtiği kola) dolduruyordu. allah vergisi analiz yeteneğim sayesinde o evde yasa dışı bir takım anallaşmalar döndürüldüğünü hemen anlamıştım. o arada salih'in dürtüklemesiyle kendime geldim ve saatime baktım. saat 20.36'ydı, iftara daha 10 dakika vardı...

amına koyim niye bu zaman yavaş geçiyor diye kendi kendime söylenirken, karşı balkondan cinselliğe çalan bir ses tonuyla irkildik:

şey kadın: etu bey etu bey huhuuu.

etu: buyurun hanımefendi, bana mı seslenmiştiniz?

şey kadın: tabii ki sana seslendim ayol!

etu: bakın hanımefendi, hurmanız pideniz falan bittiyse getireyim, yoksa öyle bağırmayın ayıp oluyor konu komşuya aramızda anallaşma var sanacaklar.

şey kadın: saçmalama be salak şeyh, hem onlara neymiş...

etu: gul euzu birabbinnas...

şey kadın: hey beni dinlememezlikten gelme. gel hadi orucu bende açarsın, beraber uyuruss sonra da sahura beraber kalkarıss

etu: lan bana bakın şey bayan, beni böyle ayıp çağrılarla yanlış yollara saptıramazsınız. ben ki her türlü anallaşmanın karşısındayım. siz kim oluyorsunuz da beni böyle beraber uyumalara davet ediyorsunuz he?

şey kadın: tamam be manyak, o kedin de ölür işşallah.

etu: bak hala!!! salih bi mandal ver ordan!

sinirden elim analım buz kesilmişti. ben böyle çağrılara alışkın değildim, sanırım buradan bir an evvel taşınmam icap ediyordu ama yok yok; ben değil onlar gidecekti. cehennemin dibine kadar yolları vardı. beraber uyuruz da ne demekti? galiba beni oruç bahanesiyle çağırıp bir takım cinsel arkadaşlarıyla beraber salih'i sıkıştırıp threesome veya ona benzer grup fetish tarzı şeyler yapacaklardı... bunlar aklıma gelip, salih'in uygunsuz görüntüleri gözümün önünden geçtikçe elim ayağım titriyordu ama belli etmiyordum. zaten salih de çılgına dönmüştü...

beraber sarıldık birbirimize oracıkta, inançlarımızla dalga geçilmişti, gururumuz incinmişti. gözyaşlarımızı birbirimizin takkelerine silip içeriye geçtik, kaçtık günahlardan saklandık, koruduk kendimizi.

ağladık durmaksızın, sahura kadar hiç susmadık...

hoş geldin ya şehr-i ramazan,
erkekli kadınlı her yerde abazan.
bıktım billahi yaşamaktan,
namusluyu bulamazsın arasan...
yollu kadındır.
iftar çadırıdır.
hurma yenilip , hemen ardından evi terkedilmesi gereken kadındır.
gel orucu benle aç deseydi daha evla olacak kadın.*
(bkz: abazan şakirt hayalleri)
en anal duyguların kadınıdır.

ayrıca davete icabet etmek gerekir.

(bkz: etuuu bitmiş)
Gol orucu.
bazı ibneler hayallerle yaşıyor.
anca yardımsever kadın olur o. ne güzel yemek hazırlamış düşünüp çağırmış.
iyi kadın.
bir ateisti bile imana getirir.
iftarı bende açarsın.
iftarı benle açarsın.
Mesaj alındı sanırım.
kaçırılmamalıdır.
Yeni kapılara yelken açmayı isteyen kadın.
Herkes kötü niyetli olmuş.
şey kadın? ney kadın? he o kadın. hangi kadın? neden kadın?
çok şey bi şeymiş, ben şahsen dayanamam sorarım iftardan sonra şaapacaz mı ? bilmem lazım.
şey değil baya yollu kadın .
lokanta sahibi kadın olabilir.
hurma yerine cicik verebilir. ayık olun zinaya gelmeyin.
kadın olduğuna emin olalım beyler.

hiç anlamazsınız sağa sola bakınırken valla darbeyi yersiniz uyandırem.
Şey işte canım anlarsınız ya.*

iyi niyetli kadındır datlı da yapmıştır belki.
Şey gibi kadındır.
Yemekten sonra başka bir şey açacağını ima eden şey kadindir.