bugün

Genelde akıllı ve bilinçli insanlar az uyuduğu için ortalıkta pek cahil kalmıyor.
Gereksiz kişiler bir an olsun ortadan kayboluyor ve az da olsa kendi kendine kalabiliyorsun.
Yan odadan komşunun vuruş sesleri geliyor. Kadın inliyor. Evet.
Az insan, bol huzur.
Kendinle baş başa kalma fırsatı bulduğun; tüm şehrin ıssızlaştığı, sessizleştiği, tüm evrenin huzura büründüğü zaman dilimidir. Tüm evren sonsuz bir sükunet içindedir. ve bu sükunet hiç bitmemesi dilenen bir huzur verir.

Çünkü ' gece, düşüncelerin anasıdır.'
bazen kafa dinlersin bazen de kafanı duvarlara vurursun. geceyi sevin.
sessizdir
sakindir
huzurludur
herkes uyurken sen ayaktasın.
Cunku yalnizsin ve aklindan,kalbinden gecenleri daha iyi algilayip analiz edebiliyorsun.
Benzer düşüncelerde ki insanlar kalıyor.
fazlalık olan her şey bir kenara çekilmiş gibi geliyor.
nedenini bilmesem de seviyorum.
belki güneş çok açık ettiğindendir beni.
sosyal fobilerim var belki de kim bilir.
bu yüzden seviyorumdur, geceyi.
Sukunet iyi düşünmemi sağlıyor ve fikirlerimle baş başa kalıyorum.
yalnizlik guzel.
Hayal kurmak için çok iyi bir Zaman ve sırf hayal kurmak için erken yatmış bir insanım ben ama benden tavsiye geçmişi düşünmeyelim ve önümüze bakalım arkadaşlar hayatımızda yanlışlar olabilir ve biz her zaman onları düzeltme fırsatına sahibiz ama geç olmadan olmasına dikkat edelim ve geleceğimizi düşünmek için çok iyi bir Zaman gece...
sükunet felan değil amk yalnızlık işte. Mutlu olsaydık mışıl mışıl uyuyorduk şu an. Mutsuz ve yalnızız bu kadar basit.
Sessiz, sakin tam benlik.
Bazen ölen bebegim icin karimdan gizli daha rahat aglayabiliyorum.
Çünkü Kafamda sürekli yargılanıp asıldığım nadide vakitlerimi paylaşırım ben onunla.
Işık daha bir ışık. Ses daha bir ses.
Karanlıkta sessiz sessiz oturup sakin sakin düşünmenin tadı bir başka. Gece oturup müzik dinleyip hissetmenin tadı da bir başka. Gece bir başka.

Mabel matiz demiş ya "geceler yüreğin vatanı".
Çünkü herkes uyurken daha özgürsün bu hayatta. Sanki zamana hükmediyorsun hissiyatı yaratıyor gecenin sessizliği.
Bu karanlık böyle iyi afferin Tanrıya

Herkes uyusun iyi oluyor hoşlanıyorum

Hırsızlar polisler açlar toklar uyusun.
Herkes uykuda.
Bütün yapmacıklıkları görünümez kılıyor.
Yalnızca iletişime geçmek istediğim insanlar ile muhatap oluyorum ve etrafta pek insan olmuyor.