bugün

bu adam benim babam. genellikle saat 2:00 sularında yapıyor bunu. bu gece biraz gecikti. hala bekliyorum.

yalnız çok iyi pusuya yatıyor. hakkını vermek lazım rolünü de iyi oynuyor. odaya girişi ise fuhuş operasyonlarını aratmıyor amına koyim.

- hey sen! hazır mısın?
-noluoz amk ?

pardon.. bu başka bi sahne. girizgahı tekrar yazalım.

-hey sen! kaldır ellerini.
-noldu baba.
-sus lan cevap verme. elini kaldır.
- ya baba bu yaptığ..
- kes sesini diğer elini neden kaldırmıyorsun?
- açıklıycam müsade et.
- ayrıca bilgisayar hala açık ve masaüstündesin. mouseun sol tarafta olması oldukça manidar.
-düşündüğün gibi değil.
- hanım koş tüfeği getir.

böyle bir adam düşün evin içinde. her an seni takip eden, sürekli odanı basan. bazen şarteli indirip, yıldırma psikolojisi uyguluyor ama yılmıyorum tabi. bilmiyor ki biz cine 5 te 5 dk lık şifresiz yayın için 2 saat filmin bitmesini bekleyen nesildik. harbiden ne günlerdi lan onlar? daha doğrusu ne gecelerdi?

artık düzenimi kurdum ama. odaya girdiği anda uyuyor numarası yapıyorum. bilgisayarı her seferinde açık görüyor ve kendi kapatıyor. ayrıca babamın bilgisayarı kapatma tekniğine de hayranım lan. hiç öyle başlat falan uğraşmıyor. direkt fişi çekiyor prizden. televizyona da böyle yapıyordu eskiden. sonradan öğrettik kumanda kullanmayı. geçen klimanın kumandasını bulamayınca klimayı sökmüş olduğu yerden mesela. araba stop etmeyince de motoru söküyor amına koyim. öyle psikopat biri. neyse, her an odaya dalabi
gençliğinde çok cünup gezmiş babadır.
lanet olsun yıne rüya değilmiş bu çocuk benimmiş diye kaderine küfreden babadır.
Anti cenabet babadır.
darbeye alkış tutma diyedir;

görsel
Sen hayırdır? Denilesi babadır.

Ki bu tür aktiviteleri genelde anne yapar. Öyle sessizce yaklaşıp birden kapıyı acar, ya da kapı deliğinden ışık var mı diye bakıp sonra dalar, bazen koşarak dalar.

Hayır görmek istediği ne onu da bilmiyorum açıkcası.
Kahvehane gibi kokmuş odan aç şu camını yatta uyu napıyosun bu saate kadar zıkkım iç hemi eşşoleşşek diyen babadır.
içeri girip, hafif deforme olmuş yüzüyle bakıp ' saat kaç? yatma vakti gelmedi mi? ' diyen babadır..
Klasik Türk babasıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar