bugün

kafamı kurcalayan sorudur. bunu defalarca denedim. hemen hemen hep aynı çıktı. gece yatmadan önce devamlı tıkınıp tartılırsınız. 86 kilosunuzdur *. bu kilo kişiye göre değişebilir. ama mideniz dediğim gibi silme doludur. sabah kalkınca mideniz de hiçbir şey kalmamıştır. ve karnınız açlıktan zil çalar. kahvaltıdan önce tartılırsınız* yaklaşık 2 kilo vermişsinizdir. gece büyük tuvalet yapmadığınıza göre bu 2 kilo nerdedir hep merak etmişimdir.

sözlükte bir doktor varsa yahut bilen yazar arkadaş entry olarak girsin yahu. meraklar içindeyim.
tartının değiştirilmesini gerektirir veya çok pis sıçmışsınızdır. terlemişsinizdir. işemişsinizdir.
giden 2 kilo yağ kütlesinden değil ödem olarak gitmiştir.
başıma defalarca gelen durumdur. özellikle protein ağırlıklı besin yendiği zaman başıma gelir.
tuvalete yakın yatılınca zerzeminin çekim kuvvetine kapılan insanoğlu fizyolojisine bir akşam yatmadan önce bir de sabah kalktıktan sonra bakmasıdır.
2 kilo sıçan kişinin söylemi.
büyük bir gizemdir.
uyurken kabus görüp 2 kiloluk ter sıçmaktır. hele bir de yazın daha da terlersin. bi bakmışın sabah kemere 6 delik açman şart olmuş.
gede gece eve belediye kanilazasyon ekibi gelmiştir.
tok iken şiş olunduğundan mütevellit kilonun fazla çıkmasıdır.
aynen bana da her gün aynısı oluyor. insan 2 kilo suyu nasıl kaybeder anlamıyorum.
midemiz sürekli sindirim yapar, işte o 2 kiloluk yediğin yiyecekleri yakıyor gene eski kilona dönüyorsun.
Bir-iki ay sonra 93 kilo yatıp 90 kilo kalkacak kişide görülür.

tıkınıp yat da balina gibi şişince akıllanırsın. Tosba seni.
yakıyor tamam da yok mu ediyor amına koyim tarzında serzenişte bulunduğum açıklamalara gebe durum.
Tebrikler 2 kilo sıçmışsınız.
gece kalabalık sürüler halinde gezen sivri sineklerin bayağı bir emmiklediğine işaret olabilecek enteresan olaydır. arada çeşit olsun diye yağ, su falanda emmiklemişler demek. veya tartı da sıkıntı vardır 2 kilo kaybedebilmek için 7000 üzeri kalori yakmak gerekiyor. bu da bayağı bir koşu egzersiz falan demek.
metabolizmanın gece de çalıştığını, gece terlenebileceğini, bedenin havanın nem durumuna göre su tutubileceği vb.. noktaları geözden kaçırmak. En doğru kilo kontrolunun bel çevresini ölçmekle yapılabileceğini gündeme getirmek.
Altınıza zıçmış olabilirsiniz. Bir kontrol etmekte fayda var.