bugün

gece vakti sözlüğe giren kadın bir yazarın amacını irdeleyen soru işareti kıvamındaki sorun ve durumdur.

erkek haydi bir yerde erkektir, ve ne yaptığı belli olabilme tarzında düşünülebilir. yani açacak olursak, iş yerinde mesai de olabilir, halı sahadan dönmüştür ve şöyle bir sözlüğe bakayım da çıkayım diye düşünmüş olabilir.

fakat kadın ne der de sözlüğe gece vakti hoop diye girer ki?.

işte insanın aklını karıştıran soru bu yani kızmaca yok?.

öyle ya kardeşim şimdi gocunmaya gerek mi var?. sen bilgi paylaşımını sabah vakti adam gibi yapma yapma gel gece vakti şak diye sözlüğe gir!.

düşündürücü sanki biraz öyle değil mi canlar!.

bana göre bize göresi de yok bu işin!. örnekle; diyelim ki amacınız sevgili bulmaysa burası cet değil güzel kızım git derdini başka yer de ara bul lütfen, ben senin uykulu uykulu sevgi ve aşk kokan hayal gücünü bir saatte okumak mecburiyetinden değilim kusura bakma.
geceleri liseli ve ergenlerin uykuda olduğu için sözlüğün daha kaliteli olmasıdır. (bkz: sen ne zaman yatacaksın)
başka vakit bulamamış olabilir. pek irdelememek lazım.
Trollerin en çok düşündüğü durumlardan. Kafayı paso sex işlerine yoran troller çok sıkıcı olmaya başladı. Trollukten başka bir amaçla sözlüğe yazan yazarların azlığı çok üzücü. Ağlıyorum şu an inanır mısınız ?
canı sıkılmıştır yapacak daha iyi bir şey yoktur okuyup kafasını dağıtmak istemiştir.
Başlık keşfetme gazıyla ısrarla aramaya inanmadan başlık açanların sevdiği başlık türlerinden birisidir.

gece 2 de sözlüğe giren kızın amacı ile bir fark görünmemektedir.
(bkz: gece 2 de sözlüğe giren kızın amacı)
millet ne kadar takmış bu konuya arkadaş. dün de bu başlık dönüyordu.
seri artı vermektir, meleklik yapmaktır. *
belirsizdir. Burada ne kadar aklı başında efendi yazarlarımız varsa bir o kadar da serseri, sarhoş, sapık yazarlarımız mevcut. Hemen gece sözlüğe giren bayanları uyarmalı, tutup kollarından onları güvenli bir yere götürüp kol kanat gerip "tamam geçti" gibi cümlelerle sakinleştirmeliyiz. Dediğim gibi sapığı var sarhoşu var başlarına bir iş gelirse sözlüğümüzün adı ne olacak?
entry girmektir yada bana mesaj atmaktir. baska yapilacak sey yok ki.
saçmalıktır.
kadınlara hakaret etmek için kullanılan tabirlerden biridir. her zaman da kadının namussuz* olduğu sonucuna varılır. oysa ki şu sözlükte bir tane kadının amacı erkek ayartmak olsaydı bu tarz başlıkları göremezdik burada. çünkü bu tarz başlıkları açanların amacını biz kadınlar iyi biliriz.
densizliktir efendim.
yolludur o kadın.
aranıyodur.
burası chat duvarı ya, belki bi av düşürürüm diye dört gözle bekliyordur. entel yollu çünkü.
onca chat sitesi varken, aranmak için burayı bulmuş. mal yani. hani erkek olsa neyse, onu anlarız, o zaten mal.
ama kadına noluyor? o da mı mal? töbe yarebbim.
bu kadınlar kendilerinde mal olma hakkını nerden buluyor yüce Allahım!!
bu hak sadece başlık sahibine ait olmalı bence.
ölsün bu yazar inşallah.
amin.
yalnizdir.
entry girmektir. sabah sabah bu ne zeka yareppim.
amacını falan bilmem de, bi kadın gece uyumuyosa güzeldir abi sözlük içi bilmiyorum görmediğim için öyle genelleme yapamayacam da tanıdığım tonlarca tatlımbaş var... gece online olan kadın candır canandır sahip çıkalım onlara...

edit: seri eksici sende cansın seviyorum seni ekmeği tuza banıp, banıp yer gibi...
dallamaların ağzına pelesenk olmak. amaç bu değil de böyle yansıtılıyor aslında.
hiç bir artniyet amaç taşımamamaktadır, bir gece yarısı malum sosyal paylaşım sitelerine girmektense, sözlüğe girmek çok daha iyidir.
Gece sözlüğe giren erkekle amaçları aynı olan kadındır.
Sözlük yazarları arasında cinsiyetler arası çatışmaya sebep olacak saçmalıklar silsilesinden sadece bir tanesidir. Tehlikelidir, kadın yazarlara 'illâllah' dedirtir.
sebepsiz duvara yumruk atmakla birebir ortusen basliktir. amac aranmasi zorunlulktan ote kisisel meraki gidermeye yonelik acilan basliktir.
tam olarak kestirilemeyen amaçtır.
ne yapıyorsa artık.
karanlık işler peşindedir. illuminatiyle bağlantısı olabilir. dikkat ediniz.
Uyuyamıyor olabilir bizene efenim.
Aşk, sex, cinsel sex herşey olabilir.