bugün

Şu an fazlasıyla hissedilmektedir.
evet nickaltı istenen ortamdır. ben değil bir arkadaş.
Önüne gelenin nick altı istediği ortam . Ne kadar da elitmiş ya . Adam gibi bir bilgi entrysi bile yok .
Doğru olan bir tespit. işte böyle olmalı her daim her gece. Evet.
bak şerefsiz evladıyım ağlamamak için kendimi zor tutuyorumlu duygu .
fularımı taktım ve eşlik ediyorum. birazdan postmodern toplumun yalnız çocuklarını gündeme getireceğiz.

sonra ise sanat ve estetik hakkında konuşup evlerimize dağılırız.

bir elit ortamdır.
on birinci nesil çoluk çocuk uyuduğu için olandır. evet.
gece yarısından sonra sistem trolleri otomatik olarak sözlükten atıyor.

(bkz: tabi lan manyak mısın)
(bkz: ne sandın)
Kulaklarımı diktim bekliyorum.
görsel

al abi bi snickers ye.
Evet, buyrun..
o ortamı bir güzel yıkarım .
geneli telefondan yazdığına göre, uykusu kaçan yazarların ortamı.
bir kadeh şarabım ve röbdöşambr'ım ile katıldığım ortam..

birazdan bir şiir dinletisi olacak, oraya davetliyim ondan entry'i kısa kesmek zorundayım..

sağlıcakla kalın..
ben bir kadeh daha Royal DeMaria alabilir miyim ?
Bokda çıkabilir güvenemiyorumda.
elitliği değil belki ama saygıyı ve değerlere küfür etmeyi önleyecek tek yol vardır.

(bkz: karma puanı ekside olan başlık açamasın)
Hepimizin altında eşofman var kimi soğuk olduğu zaman çorabı eşofmanın üstüne geçiriyor bir arkadaş öyle yapıyormuş yani..
20 dakika önce başlayan ortam. Tüm hızıyla devam etmekte.

Az da bu tarafa doğru elit olayım.
çok saygıdeğer ve çok aşağılık sözlük yazardaşlarım;

sözlük ortamı şekil lakin ne zırtapoz başlıklarda var hani anladık sevmek sevişmek güzelde. bazen sıkıcı olabiliyor bunun için sözlüğe girmenize gerek yok ki sinemaya gidin be kardeşim orda da her türlü ortam var.
eğer amacınız açık net yazın da seven birbirine kavuşsun değil bak mesela başlığa en yobaz şehirler ulan böyle başlık mı olur bide 23 kişi bu başlığa entry girmiş yoh daha neler bro bir insan bu kadar yobaz olur mu(!)
kısaca diyeceğim şudur ki elit yazanları elit başlıklarda yobazlarıda yobaz başlıklarda görmeniz çok açık ve net kabak gibi ortadadır.
fularımı taktım ve yakinen takip ediyorum. birazdan sanat ve estetik konulu karşılıklı entry gireceğiz, sonra da postmodernizmin sanatı nasıl metalaştırıp bir ticaret haline getirdiğini anlatıp üzülür evlere dağılırız.
nerden giriyoduk bu ortama? kapı falan göremedik?
onbirinci nesillerin uyumasıyla ortaya çıkan ortamdır. iyidir.
Sabrinin viyadüğü olan ortam.
Yine içine girdiğimiz ortamdır.

Vip sohbet odaları da birazdan açılır oh mis.