bugün

saat 04.04'te insanı ayağa kaldıran lanet! bir şeydir.
ilişkiyi bitirebilecek olaydır .kendinize hakim olunuz .
genelde yalnızken gelen istektir. sevgiliyken o iş geceye kalmaz, gece mışıl mışıl uyunur çünkü.
bugün 04.01'de gelmiştir. pek hoş gelmemiştir. ayrıca şaka gibi böyle tesadüf olmaz ya.
kendisi yoksa da sonrasında yakılacak sigarası vardır.kendisi olmuş gibi kabul edilip sigarası da yakılır.
bugün biraz erken gelmiştir.
bu istek kıza geldi ise şansı yoktur zira erkein gözleri uykudan açılmaz.
Sevişme isteğinin nasıl uyandırdığını merak ettiğim olgudur.

Kişisel not:
pink purple nickini bir erkek almayacağından ötürü rüyalanma ihtimalini göz ardı etmiş bulunmaktasayım
sağ el ile giderilir.
genelde mastürbasyon yolu ile savuşturulur.
bana gece gündüz gelen istektir. ben kabul etmiyorum sözlük.
smooth jazz dinlemekten de ileri gelebilir.
http://www.youtube.com/watch?v=SoOMb2Gqm6c

bana da gelen istektir. yukarıdaki linkte bulunan set yüzünden, şöyle dans ederek, ağır ağır sevişesim gelmiştir.

allah belamı versin.
gece gelmeyen hatun sayısı ile doğru orantılıdır.
karşı taraftan gelmişse, seve seve sevişeceğimdir. benden gitmişse de sonu meçhule gidendir. Kime gideceği de önemli tabi.
abazanların eliyle, normal insanların sevgili ya da eşleriyle gidereceği istektir.

Edit: Oha sözlük abazan kaynıyormuş.
başlık sahibi hatun ise geliş sebebi ve ihtiyaç giderme yöntemi merak konusudur.
bazen yatmaya yakın vakitlerde gelir de savunmasız bırakır kişinin bedenini. şuracıkta aniden uyuyuverseydim keşke.
kedidir o, gündüz gider.
kemik gibidir ne yana dönsen batar.
birazdan gider.
gece kisinin kendini yalniz hissetmesi buna sebep olabilir. Iste bunlar hep seks.
an itibariyle acilen tatmin beklemektedir. gecikmeden gelse de kurtulsam bi an için.
Freud abimizinde üstüne basa basa dediği cinsellik duygusun gayzer misali dışa vurulduğu saatlerdir.
an itibariyle tatmine ulaşmış bir istek. güzeldi..