bugün

mideden gelen seslerle akla gelen ve yesem mi yemesem diye düşünmeye başladığında kendini mutfakta bulduran hadise.
Kudurtur.
En tehlikeli açlık çeşididir.
Yediğiniz her lokma, löpür löpür yağa dönüşür alimallah!
Cızzzz!
DR. Nowzaradan diyo oluuumm, ben demiyorum!
En güzel keyif ve en büyük pişmanlıktır.
Mideyi yakar. Bu etkisi kötüdür.
belkide gece uykunuzu bölecek olaylardan biridir.
görsel
hep en lezzetli şeyler düşünülür. kuyruk yağı ile et, pastırmalı kaşarlı tost, patates kızartması, soslu döner. normalde sebze aşığıyım akşam yemeğinde kahvaltıda hep böyle canım sağlıklı şeyler çeker. ama gece, sanırım id kısmı daha ağır geliyor. en haz aldıran şeyleri düşündürtüyor yağlı baharatlı bol soslu falan. ben bunu bir araştırayım.
yemeksepetinden sipariş gelmesiyle sona erer, lanet olsun gece açlığına.
Kokoreç diyorum..
götünüze borazan sokun inanın asla duymayacağınız açlık. son derdiniz olur o an açlık.
Şu hayatta üşenmediğim tek şeydir herhalde yemek yapıp yemek. Gece gündüz farketmez. Gece açlık gerçekten çok bastırmışsa, canımın istediğini yapabilecek malzeme de varsa ya onu ya da daha çabuk hazırlanabilecek bir benzerini yapar gömerim.
hiç gitmiyor ki ...
Vazgeçilmez bir histir. Evet.
(bkz: gece gelen çiğ köfte yeme isteği)

Adamı dumur eder. Birde şöyle bir karamsar durumu vardır. Öğrencisin dolabı bir açıyorsun fare bile intihar etmiş yokluktan. işte var ya o an balkondan atmak istersin kendini. Allah'tan öğrenci değilim.
Patlamış mısır yok mu ?
Gelmesen daha iyi...
Uyumuş numarası yapın, gider.
Su içerek bastırmayı deneyebilirsiniz.
Yedikten sonra pişman olma olasılığı çok fazladır. O yüzden eğer acıktıysan ve bu entryi okuyorsan suya dayan bebeğim iştahını giderecektir. Not: ileri semptomlarda bir adet ekşi elma kafidir.
1 bütün kokorecten sonra geçendir.
Öğrenci evinde gece pizza söylemisligi, acılı tost yapmisligi, sabaha karşı ton balikli makarna yapmislığı olan biri olarak diyorum ki yiyip üstüne uyumak gibisi yoktur.
birazdan geceden kalma yemekleri yiyeceğim öğütücü gibiyim gece ne kalırsa onunla geçiniyorum.
gece gelen açlık nedendir bilmem ama normalin 2 katı kadar yemek yedirtir insana.
görsel