bugün

1 haftadır bu sorundan muzdaribim..
Sabah birşey yok gece olunca birden bastırıveriyor gece de uyku yok ne yapacağımı şaşırdım..
herhangi bir zaman gitmediği için,
gece gece gelmiş değil, her zaman yerinde olandır.
Finale vize konuları dahilse ve sen hiçbir şey bilmiyorsan gelen can sıkıntısıdır.
Bomba gibi gelen can sıkıntısıdır. Canım ruhum içim sıkılıyor sözlük.
Çok üzücü bi haber aldım. Gönüllü olarak kimsesiz çocuklara ablalık yapıyordum. 6 tane güzeller güzeli kızım vardı. Ama içlerinden biri bambaşkaydı benim için. Daha ilk karşılaşmamızda çok başka sevmiştim onu. Ve az önce haberini aldim. Başka bir şehre gitmiş. Bana fazlaca uzak olan bir şehre ve şu anki imkanlarımla gidemeyeceğim bir yere. Vedalaşmak yok, konuşmak yok, telefon görüşmesi bile yok. Daha küçücük yahu, 9 yaşında.. büyüyecek genç kız olacak, kendi ayakları üzerinde durabilecek. işte o zaman beni hatırlarsa benden mutlusu olmaz.. şimdilik sadece vatanına, sevenlerine hayırlı bi evlat olmasını diliyorum. Bir gün karşılaşacağız canım kızım.
yani... can sıkıntısı değilde birkaç sene evvel hissettiğimde ""bir bokluk var" hislerim titreşti!" ya da "bir gariplik var hissi" dediğim benimle veya sevdiğim birisiyle ilgili birşey olduğunda hissettiğim şey. pek inanmasam da tuttuğu zamanlar oldu. tabi bozuldu çalışmıyor diye son iki senedir pek ciddiye almıyorum da neyse hayırlısı be sevgili sözlük.
amaçsızlıktan ya da fazla bilgiden . sigara iç geçer.
Yaş ilerledikce devam eden ve daha da uzayan sikintilardir.
Hele bir de Aylardan temmuz iseeee..bambaska.
Birde uykudan uyanmak o can sikintisiyla ... Hadi hayirlisi demek Düşüyor bize ...
baykuş gibi ekran başında pinekletir.
kurbağa vaakk der ve biter.
http://www.youtube.com/watch?v=Ztncx5AQv3g
can sıkıntısı geldiğinde huzur verici birşeyler yapmak en iyisidir bence.
uyanırsın, uyuyamazsın. canın sıkılır kalkar bilgisayarı açarsın bakarsın, bir yandan da tv ye göz atarsın ama o geçmez sonra aklına gelir mutfağa doğru gidersin dolabın kapağını açar bir bakarsın şanslıysan içinde yiyecek bir şeyler vardır oturur yersin bilgisayardan face ve sözlüğe bakarsın. hiç bir şey yoksa yatağına geri döner uyumaya çalışırsın ama miden doludur ve uyuyamazsın canın daha da sıkılır.
bir adet "gece" nin fazladan yazıldığı entrydir. ayrıca can sıkıntısı her dakika gelebilir. önemli olan gönderilebilmesidir. kısaca bu entry; "gece gönderilemeyen can sıkıntısı" şeklinde olsa daha anlamlı olabilirdi. peki ben şuan neden bunları yazıyorum? çünkü gece, çünkü canım sıkılmış. gitti mi peki? onu da siz düşünüp sıkılın.
Hiç sekmez her gece gelir amk.
Hep olan can sıkıntısının geceleri artan versiyonudur.
Bir anda gelir uykulari kaçırır.
insanın göğsüne taş oturmuş hissi verir. can sıkıntısından yumurcak tv de tsubasa izliyorum.
sözlükte bulunmanın sebebidir.
Gece gece canın sıkılan kız, erkek ararmış. Öyle diyor kocakarılar.
işin kötüsü , tek çaresi uyumak.
Camdan atla bişeyciğin kalmaz tavsiyesiyle rahata kavuşturulacak sıkıntı.
yarına proje olduğu aklına gelince yaşanan durumdur.
'Ananskym biraz da zenginlere git'

dediğim sıkıntıdır.
şu an benim hissettiğim durumdur. patlamak üzereyim.
bir çaresi elbet vardır diye düşünüyorum. fakat bu can sıkıntısı kronik.