bugün

Bir zamanlar chp ve mhpnin ortak cumhurbaşkanı adayı olan, ekmek için ekmeleddin ihsanoğlu sloganıyla halka sunulan ekmeleddin ihsanoğlu acaba şu an nerede, ne yapıyor sorunsalıdır. Harbi ne oldu bu adama ya nereye kayboldu birden bire?
durduk yere aklıma takıldı şimdi... nerede bu adam yahu
Kendisi MHP istanbul milletvekili olarak, geçtiğimiz cumhurbaşkanlığı seçiminde Erdoğan tarafına geçmiştir. Projeydi... Tutmadı.
40 yapar reis: Eklemelettin, napıyon koçum naptın siyasi hayatın nasıl gidiyo agagagfag.

E.i : yanlız ekmeleddin olucak o neyse puff.

40: hehehe hani cumhurbaşkanı olucaktın len noldu hehehehe.

E.i: ya yürü git işin yokmu senin akşamları bizim oğlandan matematik dersi alıyodun noldu gitmemişsin.

40: ya sorma senin oğlanın canı sıkılmış biraz bende dedim al şu püskeviti git bizim dedem kebapın üstüne alev var maltepede keyfin yerine gelsin hehehe nası yaptım gene süper fikirler bende heheheh

E.i: senin yapacağın işi...

40: şşt bana bak alev kadar olmasa da sana da bi teklifim var he. Dinle beni şimdi bak. Şu seçimler var ya şimdi. Bana oy veriyosun koçum bak burası çok önemli.

E.i: amk keli senin ben ta..

40: tamam la şşt sakin ol bak sana da bi milletvekilliği ayarlarız. Gider mecliste efendi efendi oturursun. Hep seni düşüyoz ya bizim çocuklar kendi aralarında hep yok eklemelettin karısını dövmüş yok ekmelemettin kumara düşmüş diye konuşuyolar üzüldüm valla la.

E.i: okadar yayılmış mı yav. iyi hadi hangi il vercen bakim? Bide ben öyle ocaklara felan uğramam he diyim de baştan.

40: iyi la al istanbul veriyim iki oturum meclise gel yeter bak bide çocuğa çaktırma he notları düşüyo sonra bana yanlış gösterir mazallah hesap kitap şaşırırız rezil olmayak.

E.i: olum baştan desene ben de ne istiyo diyodum ben ona evde iki ayar çekerim şimdi seni üzmez bendesiinn.

40: iyi iyi. Erdoğana oy vercen demi bak bide.

E.i: sie