bugün

yeni sevişmiş erkektir.
ötesi yahut azı olamaz.
oynaşın kurdu.
candır o can birtanedir bir kız için en ideal erkektir.

ha beni bulmuyor öylesi o ayrı.
sevgilisini seven erkektir. yeni sevişmiş olma ihtimali yüksek olduğu kadar, üşüyor olma ihtimali, sevgilisini ve/veya kendisini mutlu etmek isteme ihtimali de oldukça yüksektir.
Iki yil öncesi ben. (Üzgün smiley)

Özellikle kis aylari çok güzel bir seydir. Simdi ancak yastik var amk.
üşüme problemi olan biri için ideal sevgilidir.
toplasan bir iki kere yapacak erkektir.
Yaa uyku bireysel bi durumdur, sevgiliye en fazla uykuya daldıktan sonra 5 10 dakika sarılı kalır sonra bilinç dışı dinlenme ihtiyacıyla rahat bi pozisyon alırsın.
Gündüz boyu da sarılmış ama uyumamis erkektir.

Yorgunluk işte ayrıca onun amına koyayım ben. Olan var olmayan var lan.
Bırakın amk bırakın beni.
en şanslı erkektir keşke ben olsam.
Darlayan erkektir. O ne ya insan sıkılır sıcak basar nefes alamaz ay vallahi daraldım anlatırken.
candir can. niyeti iyidir. iyi halden karsi taraf da sarilip uzanmalidir yanina. oyle sabaha kadar kalmalidirlar huzurla. ama oyle bi erkek yok kendimizi kandirmayalim.
bide böyle burnunu sevgilisinin ensesine koyup mis gibi kokusunu içine çeken erkektir o. sabah uyandığında iyice sarılmış bulur aşkına kendini. kolları uyuşmuştur tabi kalbi de.tabi kızında hakkı yenmemelidir hiç bozmamıştır o da erken uyandığı halde beklemiştir saatlerce o şekilde. mutluluğun nirvanasıdır o uyanış anı her iki taraf içinde. sonra ne mi olur.

(bkz: bir gün aşklar biter hatıralar kalır)
(bkz: işte bunlar hep hatıra)
Cinselliği yeterince güzel şekilde yaşıyorsa problem olmaz.o da sevdiği için öyle hisseder ama -ki kız da öyle hisseder heyecanlı yani.sorun yok duygusal olarak bakabilir, romantizm kokar her yer.garip bir şey değil.
hayırlısı be gülüm.
ileride mutlaka hatırlanacak bir anı olarak kalır sadece .
Yapma be erkek mi o da aslinda belki erkeklesmek istiyordur bu onun tanriyla 2.sinavi olabilir
Çok derin nefes almaz ki sevdiceği rahatsız olup uyanmasın. Gözünü aralayıp baktığında saçlarını ufak bir dokunuşla çekip yanağına tatlı bir öpücük kondurur. O kız hissettiği huzurla boynuna sokulur iyice.

O an o adam dünyanın en mutlu erkeği, kız da en huzurlu kadınıdır ve her güzel şey gibi anılarda kalmaya mahkumdur.
Ağır şeyler yaşamış ve morali çok bozuk olan erkektir.
benim o. hatta onsuz uyuyamıyorum diyebilirim. işimiz gereği ben ondan önce uyuyorum o ise sabaha karşı anca uyuyabiliyor. yatağa girdiğimde muhakkak usulca kedi gibi kucağıma sokulur beni uyutur sonra çaktırmadan kalkar tekrar. yerim ben onu.
Yoktur. Bir saat sonunda her yerin uyuşuyor.
(bkz: 3 Gün oncesine kadar bendim)
Edit: Gerçekten zor. Onsuz uyumak. 1 yıl boyunca onunla uyu. Gerçekten zor.
ayrıca adamdır.
sarılırken hayallere dalar, sarılmanın verdiği güvenle karşılıklı hayaller...
sevmediği birine sarılıp gece boyu sevdiği kişiyi düşünen erkekten çok iyi durumdadır.
horladığı için yanındakini rahatsız edicek erkektir.
daha sonra dürtülecektir. he diye kalkar. sevgiliside bi kes mk der.
ne olduğunu anlamamış bir şekilde uyumaya devam eder.

tecrübe ile sabit
Benimdir. En son iki sene sene once yaptigim eylem. Ozluyor muyum tabii ki ozluyorum. Ama bu jenerasyon garip, gece uyumuyorlar illa bi fingirdesme bisey ariyorlar madem bisey yapmiycaz beni niye cagirdin nasil erkeksin bla.bla.bla, istedigini verdim sonra sigarami yakip hadi siktir git dedim. Hak edene hak ettigi gibi davranacaksin.