bugün

sizi dünyanın en mutlu insanı yapan sevgilidir. birde gece rastgele uyanıp o mesajı okursanız mutluluktan gözleriniz dolabilir. kız erkek farketmez yapın, yaptırın.
turk kizina atiliyorsa "o saatte ne isin vardi ayakta kimle konusuyodun?" tarzi sorulara maruz kalinabilir.
Tabiki karşı tarafı çok etkileyecek sevgilidir. işini biliyor vallahi.
her sabah gülümsemeye sebep verir... çünkü büyük ihtimalle o uzun mesaj yazılırken uyuyakalırsınız ve mesaj sabaha nasip olur. güne güzel başlamanın anlamsızca sırıtmaların tanımıdır. siz de geç yatan ve sabah uyuyan sevdiğinize güzel bir günaydın ve teşekkür mesajı atarsanız ona keyifli bir öğle yaşatmış olursunuz.
duygusaldır. benimdir. valla onlarca kez siir falan yazdım mesaj sınırını aşan...
gecenin karanlığında düşündüğü çeşitli şeylerle (bel altı ya da değil) aşka gelen ve attığı mesajlarla yüzünüzü güldüren (sevmiyorsanız da egonuzdan) varlıktır. her zaman gereklidir.
Kesin aldatiyordur. Sonra vicdan yapinca da ordan burdan copy-paste ile mesaj atar. Cok cakaldir bunlar.
benim len bu yemin ederim. Biliyorum çünkü ne kadar hoşuna gittiğini. Hem kendimce dilim dondugunce anlatıyorm birşeyler. Cevap vermeyeceğini bilince daha rahat oluyor tabi sabah verecek sonundada. Aklıma geldi bildiğin mektup içeriği gibi oluyor ondan mi tatlı bu kadar.
sabah ezanıdır o. uyan!
sahura kalkan sevgilidir. *
tapılası sevgilidir. herkese nasip olsun derim.
(bkz: eski sevgili)

Ya yenisinden böyle hareketler göremedik ama eskisi iyiydi.
Romantik sevgilidir.
bendim bu. evet. kısa karşılıklar geldi hep. zamanla alıştı ve karşılık bile vermedi sanki hiç yazmamışım gibi davrandı. sonra hevesim kaçtı. hevesimin ardından da ben kaçtım tabi. (bkz: behlül kaçar) siz siz olun sevgilinizin değerini bilin. kalp kırmayın a dostlar.
alıp müzeye kaldırılması gereken,sevgiyi hakeden insandır.
Benim değerimi bilen sevgili.
enayidir.

bu saatte romantizm mi olur amk.
Uyumayan sevgilidir. Ne var onda ? Hayir yani nedir...
çok seven sevgilidir. belki uyku tutmamıştır belki kabustan uyanmıştır. uykusunda bile sevgilisini düşünecek kadar aşıktır. sabah uyandığında ilk işi mesajlarını kontrol etmek olacaktır kimbilir belki upuzun aşk dolu bir mesaj da ona gelmiştir.