bugün

gripseniz ve öncesindede limonlu çay içtiyseniz pek iyi gitmeyen sigaradır.
çok yoğun geçen bir günün gecesinde yakılan meşaledir. Ben geç kalırım arada, terzi söküğünü dikemezmiş. Yaktım gitti. Hadi geceniz güzel olsun.
winston code olmaya mahkum sigaradır. leziz.
gec saatlerde 'yatmadan once son parcam olsun' diye dinlenen bir sarkinin verdigi efkarla ateslerinir. Cok iyi gelir. Hatta dunun en anlamli sigarasidir.
gözyaşı eşlik eder.
bir yemek ustu sigarasi degildir, lakin bu gece bir guzellik yapip, herkese kisa marlboro dagitacagimi haber edeyim.*
27 dakikası kalmıştır.
yanmasına dakikalar kalmış sigaradır.
an itibariyle ateşlenmiştir.afiyet olsundur.
ateşlenmiştir. afiyet ola.
ve o büyük an sigaralar ateşlendi.
kısa anadolu kibritin ateşiyle kızıllaşır
boğazdan geçerken bütün dertleri kederleri aşkları hatırlatır...
rahatlatmıştır. bu soğukta balkonda içtiğim tek sigaramdır.
çok büyük bir marifettir.
mide de uyku yapar, uyku top gibi olur yuvarlanır.
dili olsa ; girsin hepinize saat 03 00 demesi ihtimal sigara.
candır.
bütün hüzünleri birer birer toplamaktan geç kalınan ama nihayetinde ateşlenen sigaradır. hüzünleri toplamak bayağı zaman aldı, 5 dakikada bunun yorgunluğunu atarım bu sigarayla. katılımcı arkadaşlara teşekkür ediyorum, hadi geceniz güzel olsun.
alışkanlık yapan sigara. O değil de nerde bu gece 3 tayfası.
portekizli kadınların denizcilerine yazdıkları acıklı ve özlem dolu fado gibidir. bu gece, mariza dan meu fado meu eşliğinde yakılan ve uzaklara gidip dönmeyenlere ithaf edilendir. acıklı fadolarla değil de neşeli gondolcu şarkıları gibi olsun duygularınız ve yaşamınız. hadi geceniz güzel olsun.
hali hazırda üstüne 4 tane daha içilen sigara.
saat 03 00 da yakılandan çok da bir farkı yokmuş şimdi denedim.
yoktur efendim karizması falan, öyle saatine göre anlamlar falanda ifade etmez sigara. toy delikanlı özentisi bir davranış olabilir, dert mertte çözmez, bizzat denedim yüzlerce kez. test edildi boş işler.

(bkz: hala mı oturuyorsun)

(bkz: hadi zıbar yarın okulun var)
Aç karnına yakılan sigara oldugu için bünyeye zarar verebilir dikkatli olmak gerekir.
sezen aksu-beni unutma eşliğinde paha biçilemez.