bugün

biz erkekleri görünce aniden yüzü kıllı peruk sarı saçlı insanlar görmemize sebebiyet vermeleridir.
vurdurmaları ortak özellik olamaz kanımca. bunun pasifi var aktifi var.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)
Yakası geniş tisort giymeleri.

Seviyoruz hepsini. Kimseyi cinsel kimliginden yargilamiyoruz tabii ki.
Vurmalari. Sadece vurduranlara gay deyip vuranlara erkek diyenlerin oldugu bir yerde yasiyoruz.
yakışıklı olmaları.
çoğu ibnedir.
Eşcinsel ve hatta homoseksüel olmaları.
Hem cinslerinden hoşlanmaları ve kız gibi davranmaları.
bibirlerinin bol yoluna sokuyorlar diye gurur duyuyorlarmış.

maynak bunlar amca.
kimi zaman bunu gizli tutup yakın arkadaş ayağına erkek kankalarına yürümeleri. benim denk geldiklerim böyleydi. diğerlerini bilemem.
Yakışıklı olmaları.
Çok ilginç, şunun nedenini bir açıklar mısınız bana?
"Çok yakışıklı olduklar için istedikleri kadını kolayca elde edebildiklerinden kendi cinsine yöneldiler" diye bir açıklama almıştım bir önceki soruşumda.
Ha bir de -kökten gay olanlar için- "onlarda kadın hormonları daha fazla ondan güzeller" gibi bir açıklama aldım.
Bilemiyorum ikisi de ilginç aslında.
Normal erkekler gibi davranıp gay olan insan tipine saygım büyüktür. Ona hormonlardan ötürü falan denilebilir. Ama kendini kadın gibi göstermeye çalışan saçma sapan konuşan erkeklere tahammülüm yoktur. Her şeyin bir adabı var değil mi sözlük?
(bkz: gay olmanın adapları)
insan olmaları.
Bi kere başlık, doğası gereği hata yapmaya mecbur bırakıyor. O yuzden genelleyerek ben de hata yapicam ama benim tanıdığım gaylerin ortak özellikleri son derece "delikanlı" olmalariydi.

Dedigim gibi mutlaka hata yapıyorum. Benim tanidiklarim oyleydi diyorum.
Erkek olmalari.
vahabileri hop hop hoplatmalari.
Kadın ruhuna sahip güzel insanlar olmaları.
6alatasaray taraftarı olmaları.
kesinlikle taş olmaları kaya olmaları meteor olmaları. kısacası yakışıklı olmaları.
çok güzel gıybet yapabilitelerinin olması.
Kadınlardan daha kadın olmaya çalışmalarıdır.
Delikanlı erkekler tarafından kendilerine acınılmasıdır. Delikanlılik gibisi yok. Haaaayt.
Gizli eşcinsellerin aksine birçok adam diye geçinen madamdan daha erkek ve sadece sevgiye inanan insanlar olmasıdır.
iğrenç yargılarınızın bir hükmü yok. Sadece fosil düşünceleriniz var ve başka hiçbir bokunuz da yok.