bugün

bence normal olan erkektir.
illa gay olmaniz gerekmiyor birini begenmeniz icin.
yani kendinizden utanmayin sayin yazarlar.

yani jake gyllenhaal (evet internete bakarak yazdim) gibi birini begenebilir ne yakisikli ve cekici bir adam diyebilirsiniz. sizi kimse ayiplamaz. tesekkurler.

edit: en azindan amerikada ayiplamaz. turkiyede siz dikkat edin yine de.
kıskanç olmayan erkektir. johnny depp, leonardo di caprio gibi isimlerin ne kadar yakışıklı ve karizmatik olduğunu kabul etmesinde bir zarar olmadığını kabul etmektedir.
ayrıca adriana lima, miranda kerr' in güzelliğini takdir eden kadınlar gibi dürüst ve yalansızdır.
(bkz: sikse verir misin)

Yeni bir eşik oluşturan erkek.
Beni beğenen yazarlar vardır. Bu gaylik değil kıskançlık biraz.
Edit: Yahu söylemeyi unuttum, sana bakmayan kızın ben diyen yazarlar için sözüm yok eyvallah da penisin gerçekten çok mu iri diyen insanlar bir uzak dursun lütfen.
Büyük ihtimalle biseksüel olabilecek erkektir. Her insan her insanı beğenir ve herkesin biseksüel olma ihtimali de vardır.
cinsel açıdan bazı hemscinslerini hayal ediyorsa sorun olan erkektir.
amerika birleşik devletleri ve ingiltere gibi ülkelerde düşüncesini belirtip karşılığında saldırgan bir tepki görmeyecek erkektir. ancak ülkemizde ve başka ülkelerde hemen hak etmediği etiketlere maruz kalır.

edit: üstelik '' ben adriana lima' ya, miranda kerr' e bayılıyorum '' diyen ama bir başka erkeğin yakışıklılığını da kabul eden bir erkek bile bu etikete maruz kalabilir. bu üzücü bakış açısı sadece zarar vermektedir. kavramların birbirine karışmamasını sağlamalıyız.
Konuyu acan arkadas keske tecavuze ugrasan.