bugün

laf arasında versen seni bile zikerim diyorsa gay'dir.
Buna pasif salça olmamış hiç galiba. Nasıl anlıcan olum yavşıyo işte.
Anal seks seviyorsa gaydır. Erkek dediğin önden sever.
akabeli ise tamamdır.
ne mana ya ne ifşası gaysen bile kendini ifşa etme, otur oturduğun yerde.
gerek yok boyle seylere. hayir anlayip da ne yapacaksiniz ki? siz dunyanin en yakisikli insani misin ki de size yavsasin cocuk.
Götüne parmak atınca ziplarsa gay değildir, ziplamaz ohhh biraz Daha sok sok derse gaydir.
gay mısınız?
diye sorarsanız öğrenirsiniz.
fotoğrafını gay arkadaşınıza gösterip sorun. hiç şaşmadan tutturuyorlar.
erkek adam erkek siker. karılarla işi olmaz. gay değilse erkek değildir zaten. toptur o top
anlasilmasina ne gerek var? bir yakınlaşma niyetiniz varsa kendisi beyan eder zaten gerisinden size ne?
punk yerine grunge seviyorsa ilgili birey gaydir.
Giyiminden kuşamından az çok tahmin ediliyor ama neden merak ettiniz ki. Bence bunu merak eden vurduruyordur. Evet. Teşekkürler.
utanma veya soğukta ya da sıcakta olma durumu dışında yüzünde aşırı kırmızılık varsa gay olur genelde.

Bu arada grunge yapıp da gay olan bir ünlü söyler misiniz bana merak ettim aq. Yukardaki sana diyorum. Tam tersi olmasın.
19 yaşını geçmesine rağmen hala bakirse muhtemelen gay'dir.
bunu ciddi ciddi yazacağımı düşünmezdim ama kendisi söylemedikçe anlamak pek mümkün değil. toplumda , bütün geylerin kerimcan durmaz gibi kadınsı davranışları olduğu , 7-24 ağızlarından ayolu eksik etmeyip götlerini kıvırdıklarını falan sanıyorlar. üstte de bahsedilmiş , %10'luk kısım kendini ifşa etmiş , geri kalan kısım ise toplum baskısı yüzünden gizli geydir kesin . lol .
Akabelidir.
kendisi söylemediği sürece anlayamazsınız sanırım. bir sherlock holmes değilseniz tabi.
An itibariyle derdimiz. Dürbünle diyorum. Adamı 24 saat röntlicem ki anlayalım mevzuyu.
Toplumun geneli yalnızca pasifleri gay zannediyor.
Aktifler karda yürür izini belli etmez.
Biz ne maçolar gördük, eli tesbihli...

Kimin ne olduğunu Allah bilir sözün özü.
verince yada sikince.
Genel kalıplaşmış eşcinsel teması feminen göz deviren kadınsı konuşan insanlar olmasına rağmen -üstteki kullanıcı bkz- anlaşılmayadabilir. Karikatürize edilmiş eşcinselleri yıllardır insanlara televizyonda servis ettiği için bazı andavallar her kırıtanı eşcinsel zanneder oldu herkes.
Eşcinseller her erkeğe sarkmaz, heteroseksüellerin her kadına düşmediği gibi. Ha tabi abaza heteroseksüeller hariç.
Ardından usulca yaklaşıp kulak memesini emcüklediğinizde oyyyşş diyorsa gaydir.
Gözleri derin derin bakar. El sıkılırken sizden hoşlandıysa elinizi okiayabilir.
Ayy ihihihihi falan diyorsa. Yani öyledir herhalde ihihihiih