bugün

Dünyanın en zor işlerinden biridir. Ayakta durmak zaten başlı başına yorucuyken siz üzerine insanların nazını çekiyorsunuz. Sabır isteyen bir meslektir. Zordur zor.
Saygı gösterilmesi gereken kişi mesleğidir.
Zor meslektir arkadaş.Çoğu kişi garsonu ezmeye çalışır anlamam sebebini ama.Garsonlara Kolay gelsin dediğim.
4 gündür yaptığım meslek

Çekilmez dert ayımı doldurayım önlüğü fırlatıp çıkıcam hergün bunun hayalini kuruyorum.
Sabır ve fiziki kuvvet isteyen meslek. Halsiz bir insan yapamaz bu mesleği.
evet 14 gündür yapıp dün bırakmış olduğum iştir. şüphesiz en zor işlerden biridir. patron oturunca boşa para veriyorum bunlara hissiyatı oluşup angarya işler yaptırır.
garsonluk değil la garson.
yorucu, bunaltıcı, stresli meslek.

müşterinin afra tafralarına katlanmak, patronunuz çalışanlarını kollamayan gamsız bir tipse patronun da kalaylamasını hazmetmek, dayanılmaz ayak ve bacak ağrılarınızın verdiği acıdan ağlamamak için kendinizi zor tutmaktır.

ah ulan para lazım olmasa durur muyum ben burda.
Sürekli yapılacak iş değildir.
Türlü türlü insanla karşılaşırsın ve biraz tahammül gerektiren bir iştir zira öyle insanlar var ki tabağı kafasına geçirmelik. Yine de güzel iştir.
nedense hayatım boyunca hep bir kere yapmak istediğim, merak ettiğim bir meslektir.
Türkiye de maalesef iyi muamele görmezler.

Halbuki ölmeyecek ve ciddi yetenek gerektiren bir meslek.
Garsonluktan ziyade barda fıçı bira doldurmuştum bir süre üniversite vaktimde. Türkiye de küçümsenir ama yurt dışında gayet iyi para getiren bir iştir ve hiç yoktan garsonluk ile evi çevirebilirsiniz.
aslında işini yapabilen çok kibar bir meslek. garson hanım hanımcık çalışan kızlar da var. artistlik yapmayan efendi garsonlar da. iyi davranırsanız aynı şekilde karşılık görürsünüz zaten.
Yalaka erkeklerin ofisteki kızlara yaptığıdır.