bugün

Yeşilköy ermeni okulu yöneticisi.

Hdp'nin istanbul milletvekili adayı.
Hdp istanbul üçüncü bölge ikinci sıradan adaydır, seçilme ihtimali yüksek.
Ermenidir. Adaylığını koyacağı partiyi de şıp diye hiç zorlanmadan seçebilmiştir. Sebebini bilen yazsın.
"geçmiş ile yüzleşmede aktör olacakmış" bu tehcir kalıntılarına umarım meclise girdiklerinde gereken cevap verilir.
Kürt, ermeni, laz vs vs ile başlıyan cümleler kurmak dışında herhangi bir fonksiyonu olmayan vasat hdplilerden sadece biri.
Bugün cnn de konuşmuş ermeni milletvekili. ülkücüyüm diyen mehmet aslana cevabını sen almanyaya gitsen almanım der misin diyerek vermiştir.
Milletvekili seçilmiş ermeni aSıllı yeni siyasetçi.
aşık olduğum adamdır.
An itibarıyla cnn yayınında taşıdığı taşnak ve hınçak kanının hakkını vermektedir!

Edit: Acaba hocalı ve karabağ için tek kelime edebilmiş midir merak ediyorum.
yaşama hakkı yok ne demek amk, sonra da siz gibilere katliamcı denilince kızıyorsunuz.
Bok çuvalları
"AKP tek adam modeli mi yoksa kuvvetler ayrılığına dayalı bir model mi düşünüyor?" diye sormuş bugün*

pardon, bi saniye, sşladkaslşdslkdsl, bu adamlar ya ciddi anlamda geri zekalı, ya da bizimle taşak geçiyorlar. garo bey ben cevap vereyim sorunuza, ebenizin örekesini düşünüyor akp. evet.

islamcı diktatöre karşı olan muhalefete gel, oportunist kürtçü ve bu iktidar her sıkıştığında arka çıkan güya muhalefet çakma milliyetçiler. bir de yüzsüz yüzsüz chp'ye saldırırlar, hahah. bayağı komik ülke ya lol.
''affedersiniz'' ermeni bir abimizdir. o da binlerce kılıc artığından biridir.
kendine benzemeyeni, ''değişik'' olanı hor gören zihniyet tarafından partisi gibi kendisi de ''öteki'' sıfatına layık görülmüştür.

fikir değil ırk yarıştıran faşistlerin gerçekten mantıklı bir sebebi var mı şuan burada garo paylan'a hakaret etmeleri için?
Pkk nin siyasi kanadı olmasalar, bu ülkeyi kurtaracak tek partinin üyesidir. Ne yazık ki, yanlarında öyle bir ateş var ki, bütün doğrularını kül ediyor. O yüzden doğru konuşmasınında pek bir anlamı kalmıyor.
taşnak kafasında ki bir ermeni milletvekili.
milli mesele ise ülkemizin tatlı su milliyetçileri ses çıkarmaz sayın yazar.

burada vatan hainliği, dalga, kavga söz konusu olacak ki onlar da meydana çıksın.
ilginç bir tür. Sürekli esrar çekmiş gibi dolaşıyor.
bu ülkenin ekmeğini ye, bu ülkeye hizmet etmek yerine soykırım de. nankörlüktür bu. özgür düşünce filan değil.
bu tipler herşeyin fiyatını bilirler ama değerinden haberleri yoktur.
yazık.
Tc kimliği taşımaktan utanç duyan ancak konu vekil maaşı olunca yüzünde güller açan pkk yandaşı diğer hdpkk vekilleri gibi türkiye den sınırdışı edilmesi gereken ermeni insan.
Ya sev ya siktir git!
allahım bu adamı görünce çıldırıyorum. duvarları yumrukluyorum.
Ermeni orospu çocuuunun teki daha geçen gün türk meclisinde ermeni soykırımı olmuştur dedi tabi yüce meclis gerekeni yapti.
hdp'nin e*meni milletvekili.

tez zamanda suikaste kurban gitmesi dileğiyle.

elbet 1 ogün samast daha çıkar.
görsel
Bu piç bir ara polise "bu devran dönecek" diyordu. Devran öyle bir döndü ki yandaşlarına sarı poşet yetişmiyor.
tipik ermeni.