bugün

Bazı tespitlerinde doğru noktaya parmak basan bir yazar.
genellemeyin diyen bir yazar ancak yazara sözüm şudur ki bu pislikler ülkeyi mahvettiler toplumumuzu rahatsız etmektedirler. bunlarda iyi falan yok sayın yazar lütfen siz de savunmayın ümmetçiliğe hiç gerek yok.
sen hayırdır la pamuk prenses kime atar gider yapiyosun? sabun yaparım seni abinle düzgün konuş.
Feminist provokatörlerdendir. Sözlükte feminaziyi savunmak ve meşrulaştırmak için faaliyet gösterir. Cinsiyetçi bakış açısıyla olayları değerlendirip erkeği suçlardan sorumlu tutarken, kadına toz kondurmaz.
ilk izlenime göre adamın dibidir.
bul beni adım garavelllllllllllllll.
Hesabı silinirse bu sözlüğün vay haline.
Kaliteyi arşa çıkaran yazardır, birilerine dert olmuş.
kral adam.
ŞÜPHESiZ SÖZLÜĞÜN EN BOŞ YAZARIDIR.
sana kendimi beğendirmek zorunda mıyım beğenmiyorsan eksile geç..
Baris hemen simdi'nin feyki.
Kimdir nedir bilmem ama nick güzelmiş.
Yakın zamanda silik yemesi gereken yazar. Yazar bile yapmayacaksın böylesini.
yok ya ne özeli yabancı mıyız sanki. devam gençler, allah bir yastıkta kocatsın inşallah.
primses'i affederse kendisini asla affetmeyeceğim yazar. seçimini yap garavel, ya o ya ben.
Müstakbel avukat .
Linçi sonuna kadar hak eden zibilll.
valla adamlığın kitabını yazdı. size anca bakıp ibret almak düşer ibneler.

ne çirkinleşti küfürler savurdu, ne ağlak ağlak mağdur edebiyatı yapıp konuyu sündürdü ne de diğer barzolar gibi karşı tarafı tehdit edip ifşa etti.

efendi gibi bizimle beraber işi sakin sakin dalgaya aldı. ne yapsın zaten o saatten sonra amk?
krizi fırsata çevirdi bence. çirkinleşmeyerek geleceği dair bir çeşit yatırım yapmış oldu. sözlük kızlarının gözünde o artık türlü olumsuzluklar karşısında kirli çamaşırları fütursuzca ortaya sermeyecek adam gibi bir adam. zekice.
Ne yapmış birinemi dayamış? Ulan biz uyurken neler oluyor.
Kadınlar merhametli erkekleri beğenir. iki gündür linç ekibiyle birlikte goygoy çeviren birine sözlükte hala selam verecek kız varsa hay ben onun aklını seveyim. Gördüğünüz üzere şakşakçıları da linç ekibi.
görsel
Reklamın iyisi kötüsü olmaz dedi krizi fırsata çevirdi. Kötü yorum yapmasını tabi ki beklemezdik ama işi dalgaya vurmasını da beklemezdik. Dayıcım sen üzülmedin mi ya? Sonuçta sende haksızlığa uğradın en azından üzülmüş gibi yap 2 gün geyik yapma. Ya da neyse istediğini yap sözlük işte bu kadar.
Güzel nickmiş.
bazı entrylerini sevdiğim kişi.

bu arada olay ne? herkes neden adamı kötülemiş?