bugün

adı gangnam stayla olsaydı, youtube'da sadece beş on bin izlenmiş; altında da "4 prezervatif reklamı" yorumlarını görebilirdik.**
ilk dinlediğinizde anlam veremediğiniz araya ingilizce kelimeler serptirilmiş güney kore merkezli son günlerin popüler hareketli şarkılarından bir tanesi .
türkler olarak daha süper bı cover versıyonunu cekıp, ''knk koptummm'' dıye yorumlar atıp paylasamadıgımız ıcın selebrıtı vıdeolar arasında görmüyorum. ama dansını denemıslıgım vardır evet.
oha dediğim koreli manyak angara havası nasılsa kore havası böyle olsa gerek.
http://www.youtube.com/watch?v=9bZkp7q19f0

o nasıl bir beğenidir.
yeminlen ki bağımlılık yapıyor ya da yapacak çok işim olduğundan buna sardım. çok eğlenceli lan ben de öyle dans etmek istiyorum.
dansı efsane bir şarkı, fenomen olmuştur
o kadar abartılıyordu ki bu gece an itibari ile dinledim ve yine yanılmadım.
yine halkımız popüleriteye kulak vermiş ve overrated bir fenomen daha yaratmıştır kendine.

edit: sırf 23. saniyedeki çocuk için 3 kere izledim ve bazı kısımları hoş şarkının ama hala 3 milyon kişi napmış da dinlemiş bunu anlamıyorum. şarkının tek sevdiğim kısmı gangam sıtayl. bizim burda konyalılar gibi söylüyor.
youtube ta en güzel yorum şöyledir.

OPEN CONDOM STYLE!
günde üç öğün klipdeki gibi dans edilirse basen ve bacakları ciddi oranda eriteceğini düşündüğüm video.
300 milyon izleyici ve 3 milyon like a koşan parça.
bir sexy and i know it havasında görünen aslında çok farklı bir siklette olan yırtık insanlar topluluğunun ortaya koyduğu müzikimsi üründür.
sinir bozucu şarkı.
ohio üniversitesi bandosunun çok güzel çaldığı şarkı.

http://www.youtube.com/watch?v=FSvVwylGtes

not: ah ulan. sonra neden amerikan özentisi, avrupa özentisi. özenmemek gerek diyorsanız önce ülkedeki insan profilini değiştirin.
http://www.youtube.com/watch?v=oIMXL-B_Ax4

hitler remix candır.
ya ana bacı küfür edicem şimdi. şu videoyu cidden sürü mantığı ile mi seviyorsunuz arkadaş? yok illa yurtdışında sevilen bir boku burada da seversiniz. amına koyim ne lan bu böyle saçma sapan şarkı böyle saçma sapan klip görmedim. yok hayır gizli bir mesaj mı veriyor, esprisi ne? siktiğim bi şişkosu geçmiş oyun oynuyor dans ediyor bilmem ne. sokarım ya sizin şarkı zevkinize de klip estetiğinize de. tamam sakinim.

edit düzeltme.
bir adet hormonlu serdar ortaç tarafından söylenen şarkı.
liselilerin yeni caps yapma aracı.
sarı takım elbiseli adam korenin en ünlü komedyenlerinden biriymiş. ismi de Yoo Jae-Seok.

görsel
her dinleyişimde bir anda kendimi ayağa kalkmış bu dansı yaparken buluyorum. ama şöyle bir şey koreliler gerçekten ilginç insanlar. böyle bir çok şarkıları var. hatta bu şarkının bu kadar patlamasına şaşırdım. daha komikleri var çünkü.
fakülteye ders onaylatmaya gitmeden önce 298 milyon kere izlenmişken 2 saat sonra döndüğümde 302 milyon izlenme olmuş şarkı.
klibinde apaçi dansı yapılan şarkı. *
aynı anda 300.000+ insanın sadece youtube'tan dinlediği şarkı.
o kadar saçma ki neyini beğeniyorsunuz anlamıyorum lan.

onlar yapınca gangnam style biz yapınca serseri sıtayla ne amınakoim.
ayrıca youtubeda çekilen videolara bakınca farkettim ki bildiğin bu şarkı bizim kolbastı olmuş. bir ara herkes ortaya atlayıp kolbastı oynamaya çalışıyordu ya aynısı olmuş herkes çekip çekip koymuş videoları ama yetenekliler kabul etmek gerek.
güncel Önemli Başlıklar