bugün

gammaz nedir? sözlükte yazım yanlısı ya da daha dogrusu sozluk formatı dısında hareket eden yazarların yanlıs entrylerini kendılerıne verilen yetkiler sonrasında silen kısılerdır. bu sılınen entryler bir kutuda toplanır ve modlar tarafından ya silinip yazarın cop kutusuna gerı gonderılır ya da mod entrynizi düzelterek yerıne koyar. burada modun kısısel tercıhi önemlıdır. yanı gammazlar modlara yardım eden allahın sevgili birer kullarıdır.

nasıl olunur?

ilk olarak sozluktekı bütün yazarlar hakkında yonetimin bir düşüncesi vardır. yani kımın nasıl yazdıgını bilinir.
sureklı format dısına cıkan bir yazar birkac entryyi sikayet ettıyse gammaz olması mumkun değildir. gammaz olmayan yazarların sureklı dogru entry sikayet etmesi ve farklı sekıllerdeki entryleri etmesi gerekmektedir.
sonra sozluk ıcınde sağa sola saldırıp itici bir tip olmamalıdır. şayet boyle olursa "aaa bu herifci mı gammaz olmus, tüü kaka" diyerekten sozluk yonetimine bir düzine hakaret gelebilir.
calısın calısın olursunuz. sonra gammazdan mod olursunuz. alırsınız parayı.
gammaz ispiyoncudur. yavşaklıkla olunur. ileri derecede yavşaklık evet!
moderatöre bir başlığı özelden falan şikayet edin, oluverirdiğiniz hebele.
deliganlı insan özelliğidir efendim. ne lan o öyle ilk okulda konuşanları tahtaya yazmak gibi ?
önce gammaz olmak gereklidir. ve sözlüğe kaydolduktan dört ay sonra olunabilir.
7 yıldır üye olduğum halde bilmediğim şeydir. işim olmaz.
hem gercek hayatimda hem de sozlukte icinde bulundugum durumdur.
olabilecek durumdur. Ancak gammazlık yine de gereklidir.

Tabi moderatörler kontrol ederse.*
gammaz olduktan sonra bir derdim var kısmından isteğini bildirmek ve * :o :( ? msj paylaş butonları arasına !? butonu da eklenerek gammaza başlamaktır.
gammazlık için başvurup kabul alınca, kurcaladıkça öğrenilecektir. anadan gammaz doğulmaz.
Ben az önce açtığım başlıkla öğrendim .olsun yine de kimseyi gammazlamayacağım.
Ciddi ciddi soruyorum?

Edit: teşekkürler almayım.
gammazık muhbirliktir. moderatörlerden birisine yazarak istediğinizi belirtebilirsiniz. ya da bdv. 5-6 ay yazar olmanız gerekiyormuş. bu da olayı kavramanız için muhtemelen.

edit : bir olayı yok. bdv ye göre daha hızlı ilerliyor. uzun sürdüğü de oluyor tabi.

- sıkıntılı entry gammazlanır
- yetkililer (doğru) ya da (yanlış) olarak işaretlerler.
- moderatörler de onaylarlar.

sanırım böyle ilerliyor.
sözlükte en sevmediğim şeylerden birisi bu gammaz olayı. onun için gammazlar kendini belli etmesin bak basarım eksiyi. **
Bilgiye aö bir yazarın soru cümlesi. Söz konusu entry gammazlanarak anlatılabilir.

Sen zaten alma...
Melih Gökçek gibi olursan olunur.
Der verräter.
güncel Önemli Başlıklar