bugün

son bölüm için söylemezsem içimde kalır.

--spoiler--

daenerys: daha gitmene izin vermedim.
jon: sizden izin isteyen olmadı, ben kralım.

hahah göt etti kevaşeyi.

--spoiler--
"peki iri kadın?"

tormund'un ilgili replikten sonraki bakışları harikaydı.
adam hayvan gibi seviyor haha
ezik dizisi. kitabı var bi kere okusanız neyse derim ama diziyi açıp izleyenin iqsu çok ama çok düşüktür.
Kitapları okuduktan sonra dizi vasat kalıyor. Martin emmi yazsaydı kitapları izlemezdim zaten bölümde vasattı.
bran ın iha kullandığını night king inde sinyal bozucu jammer özelliklerine sahip olduğunu öğrendiğim dizi.

https://www.youtube.com/watch?v=BZ8hD6nR_wY
5. Bölümü bi tek ben izlemedim sanırım.
her şey muhteşem de o karda kışta nasıl kulakları açık gezebiliyorlar anlamıyorum? bizim ankara'da 1 dakikada kulağımız kopma seviyesine geliyor.
afaga23 adlı Instagram kullanıcısı tarafından canlı yayında 7. Sezon 6. Bölümü yayınlanan dizi.
hayır ya hayır ya hayır...

kalbimizdesin ejderya...

instagram story den 15k kişi falan aynı anda izledik 6. bölümü gözlerim kör oldu mk.
Bigfishfc isimli twitch kanalı canlı veriyor arkadaşlar. Kapanmadan yetişin.
Geçen ilk bölümden itibaren başlayayım dedim, ama daha dizinin ilk bölümünen itibaren konuların hep kadınlar ve cinselik üzerine döndüğünü gördüm...
ikinci bölümünü izlememe gerek kalmadı...
Tarih boyunca her sözde medeniyet hep kadınları bi cinsel obje olarak kullanılmış..
ejderha gitti. son bölümde duvar yıkılacaktır beyler.
Winter is coming repliği ile gönlüme taht kuran dizidir. 1 sezonu bitirdim. Hızla ilerliyorum.
6. Bolumu ates eden dizidir. Ah khalesi ah, yuregimizi dagladin...
Bölümlerin sızdırılması gelenek halini almıştır.
bu kadar heyecanla beklemeye ne gerek var diye çok merak ediyorum. biz zamanlar lost vardı böyle deliriyordu insanlar peşinde. korkunç bir kısır döngü içerisinde yaşamaya mecbur bırakılmışız. aklımızı korumak için çok büyük çaba sarf etmek gerekiyor.
spoiler yazın amına koduklarım.
white walker lara karşı 3-0 olan ejderha üstünlüğü 2-1 gibi kritik bi skora geldi...
Evet 6. bölümu leaked olmuştur.
insaAllah izlemeyeni dövmüyolardır bir kere bile bakmadığım dizi çunku.
Şu spoiler veren arkadaşlara bir çift lafım olacak. Öncelikle; Biliyorum bu entry'den sonra uludağ sözlük engizisyon mahkemelerinde beni asacak. yazarlığımı, ibret-i alem olsun diye gündemin en tepesinde sallandıracak ama olsun.

Ben burada bu entry'm ile; (yazarlığımı riske atma pahasına) küfür edemeyen içini dökemeyen sözlükdaşlarımın, binlerin sesi olacağım. Unutmayın ki galileo da asılmıştı dünya düz değildir dediği için. Neyse. Asıl meselemize gelelim. Eheheemmm. Öhüe . se. Se a. Ses kontrol.

Ulan orrrrrrrrrrrrrrrrr çocukları. Siz de ne yüz kalmış ne astar. Biz ki sırf gününde izleyebilelim diye, sırf böyle bir yapıma saygısızlık olmasın diye yeni bölüm sızmasına rağmen hbo'ya ihanet etmeyerek pazaryesiyi bekleyen naif insanlarız. Olum siz bunu bize nasıl yaparsınız lan ?!

Bide direk spoiler vermiş. Hiç giriş bile yapmadan. Baya kılçıksız. Ne gözümün ne de gönlümün hakkını helal etmiyorum/etmiyoruz. Bugün spoiler veren insan yarın karısını da verir başkalarına. bak çok açık ve net belirtiyorum.

Yani 1080p görüntü kaliteli link verseydin de o link kırık çıksaydı bu kadar acıtmazdı be. Bu kadar acıtmazdı lanet olsun amına koyim. Çağımızın en büyük orospu evlatlığıdır spoiler vermek.

Peki bende size bir spoiler vereyim mi spoilerci piçler. Spoilerse spoiler aq hodri meydan. Sizin hayatınızın bir sonraki bölümünde ne olacağını soyleyim size, ya karısını satan gavat olacaksınız ya da götünü üç beş kuruşa siktiren bir travesti/fahişe.

Oh be. içim az da olsa soğudu. Çok az ama. Hala yüreğim/yüreklerimiz yangın yeri. O spoiler butonunu götünüze parçalı bir şekilde sokmak isterim.

Daha da bişye demiyorum. Hadi son amına koyim. Koyuyam.
Spoiler verenin anasını sevdikleri dizi. Ben geriden geliyorum bilader. Yeni başladım. 5x4 izledim bugün. Yavaş yavaş. Sindire sindire. Aceleye gerek yok.
7. Sezon 6. Bölüm ile çığır açmış. Dizi tarihinin en sağlam bölümünü çıkartmışlardır. Henüz altyazılı yayınlanmadı. ingilizce bilen kardeşlerim aramaya inanırsa bulurlar.
Spoiler yemek istemememden mütevellit, gözümü kapatarak entry gir kısmına geldiğim dizi.

Her yerde spoiler var, kimin bu spoilerlar.
ejderhaların annesinin kafasının içinde nelerin olduğu merak edilen dizi.

7. sezon 6. bölüm tr altyazılı bölümün linki elinde olan var ise mesaj kutumu yakmasını rica edeceğim.