bugün

Bir senarist bir dizinin ırzına nasıl geçer örneği 5.ci sezonda yaşanmaktadır.
Seni kral yaptırmayacağız stannis, o tatlı, sevgi dolu kızını nasıl yaktın, çığlıkları hiç mi canını acıtmadı, bak yine elim ayağım titremeye başladı.
Ulan kitapta stannis ölünce kızı tahta geçse dizide ne bok yiyecekler.
Yalnız dany de çok bencil çıktı. Atladı drogona kaçtı,

Kıvırcık mütercim tercümana ne oldu, ya tyrionu kestilerse.

Yakıştıramadım.
5. Sezonda ilk 7 bölümü tamamen boş geçen bütün aksiyonunu son 3 bölüme saklayan dizi.
lost un son sezonu gibi milletle dalga geçen dizi.ulan 7 bölüm öyle baktık bitti. hayır yani anlamlı dialog veyahut önemli gelişme de olmadı.
Okuma baştan söylüyorum bak.

Spoiler spoiler spoiler

Aldığım duyumlara göre catelyn stark stoneheart olarak bu sezon finalinde geri dönecekmiş ne kadar doğru bilemiyorum. Afişini paylaşmıyorum okumayanlar için afişte ingilizce " konuşamıyor ama hatırlıyor " yazıyordu.
Son bölümde neler olacağını merakla beklediğimiz dizi.
Her sezon 7-8 bölümün entrikayla geçip son 2 bölümde biraz kan akıtıp ana karakterlerden birileri öldürülükten sonra sezon arası veren dizi.
https://scontent-lhr3-1.x...3ea8a86af&oe=55E6480F
Got diye kısaltılmış yabancı dizi serisi.

Hayır bizim oralarda got diye başka şeylere söyleniyor* açılımı baya zor anlamıştım.
5. sezon final bölümü ingilizce altyazılı olarak malum ortaölara düşmüştür.
Sezon finali çıksada izlesek dizisi.
5.sezon final bölümü izlenmeye çekinilen dizi. Abi bu bölümden sonra bildiğin bir yıl boşlukta olacağız...
5. sezon final bölümünü beklerken uzun bir aradan sonra heyecanlandıran dizi. beklediğimize değse bari.
Zor şartlar altında, büyük emekle ,üç ülkede çekiliyor kabul ediyoruz 10 bölümü.ama tasarruflu yayınlansa daha hoş olacak dizi.on ay bekleyeceğiz yeni sezon için.
5. sezon finali bölümü ile ilgili sabah sabah sözlükte spoiler tsunamisine kapıldığımız dizi.

bi susun aq 9 da bi de akşama bütüm var benim bi susun !

edit: izledim izledim sakinim. Afedersiniz de mal gibi de bölümdü. cercei nin sahnesi gereksiz yere uzatılmış, gene bir araba ölü ve gene saçma durumda kalmış bir khaleesi izledik.
güzel şey şuydu benim için varys geldi heheloy !
şu sıra spoilerları mayın gibi olan dizi,''ananı s. kim, ben de yandım''. arkadaşları uyardım, dedim gezdiğiniz sitelere dikkat edin onospu çocukları.
o değil de kim bekleyecek o kadar yeni sezon için?
John Snow ölemez.
Yedirtmeyiz.
Ulan sabah sabah tüm moralim bozuldu ya.
Bütün hevesim kaçtı yeminlen.
Sezon finali için türkçe altyazı linki istediğim dizidir.
arkadaşlar herkes ölüyor.
bu kadar agir gecen bir dizi icin yilda 10 bolum az. bu tempoda 20 bolum cekilebilir. 5. sezonda brann i goremedik amk.
Çaycı hüseyin oynar.
spoiler vermemek ciddi anlamda orospu çocukluğudur bunu göstermiş dizi. bu amına kodumun diyarında bunlardan bol ne var.