Sormaya dahi paramın yetmeyeceği; çok yerinde sorudur.
hiç bir yerinize sokmanıza gerek yoktur, ihtiyacı olan lap top yerine, tablet yerine kullanacaktır, keşke türk milleti 16 çekirdeklisini yapsa da onu alsak.
spot olayı işin içine girince çok değil 2 ay sonra 1000 tlye bulabileceğimizden sorması gereksiz olan soru.
teknoloji ve tüketim çılgınlığının bokunun çıkmasıdır. önüne geceden kuyruk olur embesiller şimdi.
ulan bunu alıp hala ödemeli arayacak olan veya çaldırıp kapatacak olan bir sürü insan var bu ülkede. teknoloji çok gelişti arkadaş çok.
telefon daha turkiyeye gelmeden hepsiburada.com a ön siparis veren uzaylilarin muhtemelen cevabini bildigi sorudur.
s4 e dünyanın parasını vermiş kişinin aldıktan hemen sonra haykıracağı cümledir. 2000tl ve üzeri bir paraya son derece kullanışsız özellikleri satın almak enayiliktir. ben o paraya son derece performanslı bir masaüstü pc toplar, oyunları hiç kasmadan oynarım. onu da yapmasam gider playstation 4 ve xbox infinity alırım. ikisini beraber alırım amk. allah aşkına telefonda kim adam gibi oynayabiliyor. ben adventure tarzı oyun oynarım diyorsan neden o kadar pahalı bir cihaz? uzan lafın kısası bir telefona bu kadar para bayılmak enayiliktir.
(bkz: fazla mal göz çıkarmaz)
(bkz: dursun lazım olur)
s4 te 8 çekirdek gereklidir. çünkü ekran çözünürlüğo full hd. şimdi ona göre de bütün uygulamaların full hd olması lazım. kusura bakma kardeşim çift çekirdek hayatta kaldırmaz full hd ekranı. 8 çekirdek en ideali.
isteyen alır istemeyen almaz. bu dünyada ki en güzel şeyler insanlar için yaratılmamış mı ?

ben almam diyenler size bedava gelse kullanmazmısınız size 240 metrekare ev verilse oturmazmısınız sizlere audi verseler binmezmisiniz.
size garanti bankasından teklif gelse çalışmazmısınız.

hep eski dönem arapları gibi hurma ağacının altında uzanıp hurmanın ağzınıza düşmesinimi bekliyorsunuz.

asgari ücretli biri alsa ona haramdır çünkü emeğine saygısızdır 830 lira maaşla tam 75 gün günde 8saat çalışması gerek yemeden içmeden giyinmeden ama parası olan biri için neden bu sorun olsunki.

aylık gelirim 5000 liranın üstünde olursa sınıfımda farklıysa hala nokia 1110 mu kullanacağım sanki , garanti bankasında mufettişlik sınavına girersem 1110 umu masaya koyacağım ya da üstü başım yırtık en ucuz kalitesiz kumaşlardan imal edilmiş takım elbiseylemi gideceğim mülakata.

benim e-mail im parayla aldıgım işyerime ait domain uzantılı ve yıllardır kullandıgım bir maildir ve onun sayesinde çok ekmek yedim ve halen yiyorum bazıalrı gibi crazy-monkey mailleri alsaydım taşak geçerdiler.

insanlarda iyi bir intibah oluşturmak için kalite şart.

adamın dünya akdar bilgisi olsun 4 üniversite bitirsin ama ondan bundan otlansın üstü başı kir pasak olursa sikmişim onun bilgisine ..
bu hastalığı da anlamak mümkün değildir.. ciddi anlamında çılgınlık cem yılmaz'ın gösterisinde bahsettiği gibi..

iphone 5 alan bir arkadaşım bekliyormuş bu çekirdekleri.. gelsin iphone'u satıp s4 alıcam diyor.. neymiş ekranı daha büyükmüş de iyiymiş de.. ebesini siktiğim embesili..