bugün

bazılarının götüne kına yakacağı olaydır. hadi kupanızı almadan çıkmayın oradan. yazıklar olsun sizin gibi kulüplere. tiksindirdiniz kendinizden.
yalan haberdir. twitter da yazan herşeyi doğru zannetme panpa.
http://www.ihlassondakika...uk-bicaklandi_477976.html

çocuk yaşıyor. ailesine ve kendisine büyük geçmiş olsun.
onlara göre önemli olan tarihe geçmektir. Olaylar çıkması, birilerinin yaralanması, ölmesi kimin umrunda?
yalan haber olduğu istanbul emniyet müdürlüğü tarafından açıklanmıştır.
yalan olması dilenen haber.
bu iş eğer doğruysa, tüm galatasaraylılar yapmamıştır. stadı tüm fenerliler ateşe verip olay çıkarmadığı gibi.
asılsız haberdir, kutlamalara gölge düşürmek, bok atmak için yapılmıştır.
yalancı medyanın işidir.
futbolun kabileler arası savaş gibi algılandığı bir ülkede olmaması için dua edilen, ama maalesef işlenen cinayettir. futbolun kitlelerin afyonu olduğu tespitinin haklılığı, gerek çıkan olaylarla ve gerekse de bu cinayetle bir kez daha anlaşılmıştır. neyin savaşımını veriyorsunuz ve kimin için ölüyor ve öldürüyorsunuz ?
ağlak fenerbahçe taraftarının yeni yalanı.

galatasaray acı koymuş olacak ki böyle bir haber uydurulmuştur.
şampiyonluk gitti, göt gitti bari yalan haber yapıp, gündemi değiştirelim mantığı ile uydurulmuş hede.
(bkz: futbolun sadece bir oyun olduğunu anlayamamak)
ölüp ölmemesi bir şeyi değiştirmeyecektir. o çocuk bıçaklandı mı? bıçaklandı. daha konuşmanın lüzum yok. evet.
yalan haberdir,devlet büyükleri açıklamıştır.
Üzücü bir olaydır.

Bu tespiti yapan da bir daha düşünmelidir. Tüm Galatasaraylılar toplandı. Yönetim vs. de ordaydı hatta gördüm ben... Çocuğu bıçakladılar hep beraber...

3-5 kişinin geri kafalılığını koskoca camiaya mâl edenlere kendi taraftarlarının teröristlerden alışık olduğumuz şekilde polisle çatıştığını, arabaları devirip yaktıklarını hatırlatmak isterim...
fenerlilerin olması için dua ettiği olaydır yeterki galatasarayın şampiyonluğu gölgelensin. ezik köpeklerin duası kabul olsa...
güncel Önemli Başlıklar