bugün

genellikle erkek arkadaşlarının yoğun bir şekilde maça gidelim isteklerini çevirmeyen kızlardır. içinde harbi taraftarda vardır tabii ki.
aslan'ın dişisi erkeği olmaz. ''aslan aslandır'' sözünü aklıma getiren renkdaşlarımdır.
her fenerbahçe maçından sonra zırlayan kızlardır.
en asil duyguların insanları,dişi aslanlardır,sarı kırmızı ne de güzel yakışır harika vücutlarına.
yönetimin pembe forma yaparak büyük kıyak geçtiği kızlardır.
mutfakta asci disarda hanimefendi yatakta orosbu olan kizlardir.

edit:eksilemeyin iki iltifat yapalim dedik.
(bkz: fenerbahçeli kızlar/#7453805)
gebze-haydarpaşa tren hattı üstünde kartal 9 palmiyelerin duvarına adını yazan - şuan isimlerini hatırlayamadım- güzel kızlardır.
kısaca dişi ultraslanlardır.
(bkz: insan gibi sikmem)
bir fenerbahçeli kız olarak .bu zamandır hiç fanatiğine rastlamadım.
Bir gün birisiyle konuşuyorum
+hangi takımsın sen?
-fenerbahçeliyim sen?
+ölümüne gs .
-futbolu seviyor musun?
+arda ya aşığımmmmm sen?
-messi yi seviyorum.
+aaa o gs li değilmii
-hasiktir ne gs lisi barçalı o.
+hayır gs li ben fanatiğimm bi kere .
-say lan ilk 11.
+ 1. ardaaaa ııııııııı
-eeeeee

evet işte budur ardadan başka kimseyi tanımazlar.
laf atan kişinin kendi takımının kızlarına bakması gerektiği çıtı pıtı tatlı kızlardır. dişi aslanlardır candır.
uefa kupası görmüş kızlardır.
fenerlilere 10 bjklilere 12 basacak kadar güzel ve sportmendirler.
fanatikliklerini abartmış olanları tam bir fiyaskodurlar. her fenerbahçe maçı sonrası hep aynı bahaneleri sıralayarak baş şişirirler.
trabzonsporlu kızlar da böyledir.
bu ben oluyorum. sadece galatasarayı değil, futboldaki bir çok gelişmeyi takip eder, gerektiğinde kendi takımına ve futbolcularına serzenişlerde bulunur. futbolun güzelliklerinin, fair-playin destekçisi, play-off sisteminin muhalifidir.
asil takımın asil kızları.
ter kokar bunlar.
benimdir. aile boyu galatasaraylıyız. babam da galatasaraylıydı, abim de galatarasaraylı, ve tabii ben de. ama sebebi onları gs taraftarı olması değil, yürekten bir sevgi bu. öyle ilk 11i saymakla falan anlatılmaz. ama her maç sonrası ciyaklayan ve kendisini gs taraftarı zanneden ergen ruhlu kızları tabii ki tasvip etmiyoruz.
barcelonalı kızların yanından geçemeyecek kızlardır. ya da cska moskova.
çok güzel olurlar... keşke biri de benim olsa.

görsel *
Dünyanın en güzel kızlarıdır.

Dünyanın en güzeli de Galatasaraylıdır.

http://www.fanatik.com.tr...ma_3_Detail_32_290829.htm
Statlarda seyircisiz oynama cezası kalktığından beri, galatasaray spor kulübünün saha kapama cezası almamasından dolayı 4 büyükler arasında bedava maç izleyemeyen topluluktur.
bir galatasaray taraftarı olarak çoğunu çirkin bulduğum kızlardır. fenerbahçeli kızlar kadar güzel ve çekici değiller ne yazık ki.
görsel
hepsini bilmem ama bir tanesi baya iyidir. (bkz: adriana lima)