bugün

galatasraay klübünün bu gün cumhurbaşkanını ziyaret etmesidir. borçlarını silmelerini istemişlerdir. anlatayım.
sayın cumhurbaşkanım stadımızı yaptınız verdiniz, bundan önce borçlarımızı sildiniz, allah rızası için şu vergi borçlarını bir daha silermisiniz.
erdoğan : bir daha söyle
galatasaray : bir daha.
beşiktaş maçı hazırlıklarına başlamışlar zaar.
kulübün anasını siktik üstüne tüy dik diyedir. galatasaray batıyor diye bas bas bağıran fenerliler haksız mıymış?
yalakasaray olarak tarihe geçen ziyarettir. borçlarımızı silin paşam-ağam diye ağlayacaklar. el-etek öpeceklerdir.

galatasaraylılar heralde bu durumdan rahatsızdırlar.
başta abdurrahim albayrak olmak üzere galatasaray yönetiminin, galatasaray'ın asırlık değerlerini, duruşunu hiçe saymasıdır. galatasaray metin oktay'ın, gündüz kılıç'ın, metin kurt'un takımıdır. galatasaray spor kulübü her fırsatta haksızlıklara karşı çıkmış, ezilenin yanında olmuştur. fakat şu anki şuursuz yöneticiler, akıl almaz bir kararla galatasaray'ımızı kaç-ak saray'ı ziyaret eden ilk takım şerefine(!) eriştirmişlerdir. bizlerin, gerçek galatasaraylıların üstüne düşen, abdurrahim albayrak ve diğer yalakaları önümüzdeki maç ve maçlarda istifaya çağırmaktır. başarı gider, kupa gider, duruş kalır. sahip olduğumuz en önemli değerimizi, şerefimizi, kaybetmeyelim.
stada metro ulaşımı istemişlerdir.
Galatasaray'ın içinde bulunduğu mali krizden dolayı hükümeti yalamasının bir örneğidir.
bir spor kulubunun geldigi gelebilecegi saygiyi hak etmeyen noktalardan bir tanesi. kendini bilmez bir yoneticinin halt yemesidir.
Gururlandırmıştır.
galatasaray camiasının tamamı hakkında bir fikir vermeyen olay. bu olayı eleştiren bir sürü galatasaraylı vardır hali hazırda.

edit: '' adam gibi adam recep tayyip erdoğan '' pankartı hangi tribünde açılmıştı ?
G4l4t4s4r4y yöneticilerinin vergi borcunu sildirmek için yalamaya gitmesidir.
kulübün adının ''aksaray'' olarak değiştirilmesi talebinde bulunulmuş ziyarettir.
böyle totoşluk görülmedi lan..
bir galatasaraylı olarak utandığım ziyarettir. hiç yakıştıramadım.
bir galatasaraylı olarak görünce utandığım eylemdir. abdülrahim albayraktan hiç beklemezdim üstelik yazık yazık, bu taraftara yapılır mı?
bir galatasaraylı olarak utanç duyduğum, her türlü küfürü ve taşak geçilmeyi hakettiğimizi düşünüyorum.
Utançtan yerin dibine sokmuştur.
Dünya markası galatasaray takımının dünya lideri Erdoğan'ı ziyaretidir. Muhalif kesimin zoruna gitmiştir.
bir gs.li olarak emre çolak'ı askerde hazır ola geçmiş gibi görmekten utandım doğrusu. hele abdülrahim albayrak'ın iğrenç açıklamaları tek kelimeyle rezaletti.
türkiyenin cumhurbaşkanını ziyaret ettikleri için gurur duyan takımdır.
ceyda karan gibi hasta zihniyetler tuttuğu takım erdoğanla tokalaştı diye takımını bırakır. hastasınız siz.
tt arena'nın çevre düzenlemesi için son şans kullanılmıştır. futbol ile siyaset çoktan iç içe girdi. oyunu kuralına göre oynayalım derken taraftarı ikiye bölmüşlerdir.
2016 yılı için ne zaman gerçekleşeceği merak konusudur. geçen sene saraya çıktılar sonuç malum bu sene ne zaman gidecekler bakalım. evet.