bugün

galatasaray beşiktaş'a "ne vercem amk" cevabını vermiştir. vefasızlık değildir. öyle stada galoşla bile sokmazlar beşiktaşlıları.
https://twitter.com/#!/se...k#besiktasvarsakombineyok Hastagı ile dünya geleinde TT olarak kendini göstermiştir.

Aslen vefasızlık değildir. Galatasaray zamanında Olimpiyat stadının yollunu az arşınlamadı. Sonunda mabedine kavuştu. Beşiktaş yattığı yerden stad sahibi olmak bu sırada da çilelerle elede edittiğimiz stadı paylaşmak istiyor.

Ayrıca hala TT Arena stadını Galatasarayın olmadığını iddia edenler var.

Mecidiye köydeki arsanının satışından stadın maliyetini çıkardığınızda 150 milyon dolar gibi bir rakam çıkıyor ortaya.

Devlet Galatasarayın stad değişikliği ile hem süper sonik bir stada kavuşmuş hemde 150 Milyon dolar kar etmiştir.

Bu kardan ötürüde stad galatasaraya kiralanmıştır. Kira sözleşmesi boyuncada Galatasarayın borusu öter.

Stadın beşiktaşa kiralanması aslında Galatasarayın işine yarar 2 misli maç oyannacağı için 2 misli reklam geliri elde edilir. kiralama ücretide cabası....

Haaa futbolcunun* başkanı ve kulübü haciz memurları ile bastığı bu günlerde beşiktaşın stad kiralayacak parası varmıdır onuda bilemem.
galatasaraylıların çekincesi kesinlikle beşiktaş taraftarı ve arenanın akustiğidir. Eğri oturup doğru konuşalım. PaylaşaMAMA isteği falan değil. Beşiktaşlıların kıracağı olası desibel rekoru değilse bu korku ben hiç bir şey bilmiyorum. Varsa itirazı olan ben açığım tartışmaya.
yerinde olan vefasızlıktır, illa isterlerse stad gelirleri karşılığında oynatılabilir. ayrıca galatasaray taraftarının beşiktaş taraftarıyla ilgili tek endişesi desibel değil, küfür ve olay çıkarmadan maç bitirememesidir. canımızı dişimize takarak ıkına ıkına bitirdiğimiz statda gelip koltukları falan atarsanız kan çıkar.
olimpiyat stadı faciasıyla bir sezonunu heba etmiş ve kimsenin sikine takılmadığı o dönemden şimdi armut piş ağzıma düş durumunu doğal olarak sindirmekte zorlanılan durumdan başka bişey değildir.
olimpiyat stadı faciasıyla bir sezonunu heba etmiş ve kimsenin sikine takılmadığı o dönemden şimdi armut piş ağzıma düş durumunu doğal olarak sindirmekte zorlanılan durumdan başka bişey değildir.