Diğer haram 3 puanlara Bir yenisini eklemiştir.

Dünyanın her yerinde ofsayt verilecek pozisyona gol verdiler.

görsel

Ofsayt olan dirsekten değil de, götten çektiler çizgiyi. Hem de pas atan adamın top ayağından çıkmadan çektiler solda görüldüğü gibi.

Şöyle bir çizgi çekip pelkas'ın vermedikleri golü de var.

görsel
Olm bi maçın bitmesini bekleseydiniz ağlamak için.
Yav he he.

Koya koya geçiyoruz. Zoruna gidenin borusuna gitsin.
dirsekten niye çeksinler çizgiyi.
antepli oyuncunun koca götü daha geride.

fenerin pozisyonunda rakibin ayak ucu çizgide pelkas'ın bileği.
Fenerin aldığı 18 haram puan gibi değildir.

Bileğinin hakkı ile fenerasyondan yardım almadan , ağlamadan alınmıştır .
Bu penaltı da başımızın gözümüzün sadakası olsun.

içerde yenilmemiş takımı da siker geçeriz.
Yav bi siktirin gidin demek istenilen durum ahaha.

Söyleyecek laf bulamayanlar yav he he demekle geçiştiriyor. Diğeri götü önde diyor, yok öyle bir şey. Biri de 18 puan aldınız siz haram diyor. Yok 40 puan aldık amk. Ben bunlara ne diye laf anlatıyorum ki.
Haram puan işi başakşehir maçında gerçekleşti.

Gerçi tinerci maçında da ağzınıza attınız ama tinerciler kafanıza vurdu lokmasını geri aldı.
Abi adamlar o kadar gerçeklikten uzaklar ki bilgisayarın taraf tuttuğunu iddia ediyorlar.

Alman panzerinizle mutlu olsanıza aq. Öyle büyük futbolcu aldınız ki kanatlı takımınızdan bile büyük. Siz ne uğraşırsınız başka takımlarla.
Sanki futbolda herşey helal amk.
başlığı açan arkadaşla ilgili ekran görüntüsü alındı gereken yerlere iletildi bu saatten sonra türk adaleti karşısında hesap verecek arkadaşlar başlığa entry girmenize gerek yok.
Sadece üç puan olsa neyse.ya şampiyonluklar ne demeli.
başakşehir maçını nasıl kazandığını unutanların komik icadı. gülüp geçiyoruz.
sivasın gölü sayılsaydı yine 1 puan alacağı için aslında haram olan puan sayısı 2 olmaktadır.
Adamların haram şampiyonluğu var hala gılıtısırıyın hırım ıç pını vır diye zırvalıyorlar.