bugün

ben de dahil içi boş taraftar grubudur. dursun denen adamı hala yollayamayan bir camia büyüklükte nüfus bakımından ancak gençlerbirliği ile çekişir.

ankaragücü gecekondu bile daha asil ve diktir.
tribünleri doldurmayan, yapıcı eleştiri yapmayan, sadece iyi günde ortaya çıkan taraftar. iyi bir taraftar değil, bir galatasaraylı olarak bunu söyleyebilirim.
ayrıca sözlükteki şuursuz fenerbahçe fanatikleriyle iyi geçinmeye çalıştığını hayret ederek izlediğim bazı galatasaraylılar var. adam galatasaray ile dalga geçiyor, galatasaraylıları tahrik ediyor, bunlar da onun nicki altına " adamdır " yazıyor. ya birader sizin kafanız mı iyi ? ne içtiniz siz ? korumayın bu adamları gerek yok. iyi geçinmeyin şunlarla. galatasaray düşmanlarına prim vermeyin.
önümüzdeki 5 sezon hüsrana uğrayacak taraftarlardır. bu yönetim gitse bile, yerine geleceklerle bir 5 sezon daha şampiyonluk göremezler.
taraftari hicbir bransa yonelmedi, yonetimin siktir olup gitmesini bekliyor.

bu yonetim siktir olup gitmedikce ve armanin hakkini verecek, gotunu donup faul almaya calismak yerine terinin son damlasina kadar kosacak, savaşacak bir takim görmedikçe de takimdan uzak durmaya devam edecek taraftardir.

taraftar maca gel, taraftar forma al, taraftar para topla, taraftar destek ol ama iş seçime geldi mi lisenin ihtiyarlari toplansin bi yiyici seçsin.

yok öyle yağma, ya sike sike gerçek Galatasaraylı, fikret orman ayarinda bir adama yonettireceksiniz bu kulübü ya da bu taraftar yaninizda olmayacak.
bir çok kürt ve fetöcü vatan hainini içinde barındıran güruh.
Kuslarin alayci tavrina muhatap kalip yinede tartismasiz Turkiyenin avrupada en basarili takiminin taraftari olmaktir.
aralarında beşiktaş taraftarında olduğu gibi üzüntü verici,yanlış yapan kişilerin de olduğu taraftar. sadece galatasaray taraftarı değil her taraftar grubunda kötü adamlar vardır. unutmayalım.
kuş beyinlilerden ve tinercilerden daha zeki taraftardir..

en azından 1.55 boyundaki adama seviniyoruz Koçlar
hırsız olmayan taraftar. hagi' nin telefonunu ve gomis' in gözlüğünü kimin çaldığı belli değil... ne malum bir fenerbahçeli ya da beşiktaşlının çalmadığı ? insanlara bilip tanımadan iftira atmak marifet değildir. aklınızda bulunsun.
efsaneleri hacinin dediği gibi hirsizlardır.

--spoiler--
Bir Galatasaray taraftarı, istanbul'a ayak basan Bafetimbi Gomis'in gözlüğünü çaldı.
--spoiler--

ulan haberi okurken kola içiyordum burnumdan geldi. *
ulannnhahaha..

görsel
Süzme geri zekalı.

Gomis diye siyahi turiste tezahürat yapan taraftar.

http://kralspor.ensonhabe...-zannetti-izle-2017-06-29
Sinan Güler'in formasını yakmışlardır.

görsel

http://basketfaul.com/haber?haber=64498
galatasaraya gelmek yetenek, kalmak karakter meselesidir.

gidebilir, sorun değil. aslolan galatasaraydır, sporcular gelir geçer, yönetimler değişir baki olan galatasaraydır.

3-5 dingilin yaptığı salaklıkla tüm taraftar grubunu yaftalamak en az o kadar basitliktir.
elhamdülillah hep buradayız.
görsel

başakşehir fk nın gael clichy transferine böyle tepki veren güruhtur. acaba kaç para vergi veriyor bu fetöcü? sanırım kendisi ülkenin zenginlerinden.

fetö düştü kel göründü diye boşuna demiyorum. sizin gibi fetöcülere yağmurlu havada su yok.
görsel
zuhahahahah ulan bunlar ne rezil bi güruh.
(bkz: kurt kocayınca itin köpeğin maskarası olur)
Yine onun bunun çocuklarına dert olduk belli ki.
Bazen nasıl aynı takımı destekliyoruz diye düşündüren taraftar topluluğu. Diyorlar ki takımda değişime ihtiyaç var, takım gençleşmeli ama o kalsın. Sneijder 6. Ve 4. Olurken de bu takımdaydı. Tamam kalsın ama yıllık 5.5 milyon Euroya oynamasın çünkü isco Madridde yıllık 2 milyona oynuyor. Kesinlikle Sneijder bu paranın hakkını vermiyor. Belhanda 10 numarayı giydi diye onun şuçu ne, üzerine neden bu kadar geliniyor hele buna hiç anlam veremiyorum.inşallah Sneijder ile birlikte Selçuk, Yasin,semih'te gider.
Gerizekalı bu insanlar, sneijder gidecek üstüne bi de belhandayı küstürmüşler daha oynamadan, özgüven topçusu bu adam, performans falan beklemeyin amk aptalları.
türkiyenin en zeki
en karakterli
en düzgün
en takimina sahip çıkan taraftaridir.
en azından tinerle ilişkimiz yok aminyum..
belhanda'ya yaptığımız saçmadır. *
Belhanda'ya ve yönetime haddini bildiren taraftar. Belhanda "benim numarayla falanla filanla işim yok ben oyunuma, aldığım paranın karşılığını vermeye bakarım" diyerek o numarayı almamalıydı. Yönetimin attığı yeme zıplamış hemen amının arap kafalısı, karşılığını da görmüş. Daha 10'un sahibi gitmeden triplere girerse böyle göte gelir.
görsel

(bkz: ahahaha)