bugün

Mesele opet'in batması değildir. Bugüne kadar yapılan boykotların hepsi tepki amaçlıdır.
Boykotla, şirketin batmasını düşünmek veya batırma amaçlı yapılmasını düşünmek ayrı bir gerizekalılık olsa gerek.

Hiçbir taşkınlığı olmayan yaşanan büyük taraftar olaylarında adı hiçbirzaman geçmemiş galatasaray taraftarının haklı tepkisidir.

Sadece galatasaray değil, parasını verip deplasmanda gönül verdiği takımı destekleyen tüm taraftarlara yapılmış çağdışı bir uygulamadır.
Sikimde olmayan boykottur.

Zira opet wc'lerindeki temizliği devam ettirdiği sürece tercih sebebim olacaktır. Ayrıca:

(bkz: 1 hafta daha benzin almazsak batıyormuş)
bilen bilir opet'te pompacılık yapıyorum. antalyaspor-galatasaray maçından sonra adeta sinek avlıyo istasyon. bu galatasaray taraftarına bulaşılmaz aga, ali öztürk mesaj atmış bizim patrona girişe sarı kırmızı balonlar asacağız açık ve net.
Zamanında Bandırma'da Banvit - Galatasaray maçında çıkan kavga sebebiyle Banvit ürünlerini de boykot kararı almışlardı. Ama başarılı olmadı
bir galatasaraylı olarak umrumda olmayan boykottur.

birileri zarar etsin diye bana yarar sağlayan bir şeyden vazgeçemem. (pınar boykotu hariç)
"bu tıpkı musleraya 30 milyon euro veriyolarmış, satsınlar abi" demek gibi. sanki para benim cebime giriyor.

ayrıca ben hep 100 liralık alıyorum.
Tam opete yanaşıyorum benzin almak için arabamın olmadığı aklıma geliyor uzaklaşıyorum sessizce.
Boykot denen şeyin şirkete zarar verme maksatlı yapıldığını sanan malları göstermiştir.
Boykotta amaç mesaj vermektir heyecanlı ergen kardeş...
Ayrıca başkan şeklini yapıp antalyaspor'unu yüzüstü bırakınca aynısını sizde yapacaksınız.
opet yerli akaryakıt şirketidir. boykot edilmesi ülkemiz için sağlıklı değildir.

boykot edeceksen hollanda'lı shell'i boykot et arkadaşım.

dün fransızdınız bugün rus mu oldunuz lan? lukoil diyor şer.. odağı. sınırımızda bağımsızlık ilan etmeye çalışan barzani ile petrol anlaşması imzalayan bu ruslar değil mi? din istismarcısı fethullah gülen'in dualarıyla himmetleriyle ayağa kaldırdığı galatasaray güruhunun yapacağı anca budur işte.

ne diyor istismarcı? "galatasaray öteden beri bir lise fakat bir üniversite gibi türk toplumunun aleyhine kullanılmış bir okuldur."

https://www.youtube.com/watch?v=vKs_ZYR4MAI

fetö maliyede etkin iken koç grubuna hayli zorluk yaşatmıştı devlet yetkisi ile. opet koç holding'in. tesadüf mü? ne ayaksın sen ultaslan?
ben anlamadım şimdi opet niye boykot ediliyor?

fetullah hakkında kötü mü konuşmuşlar?