bugün

tarık çamdal - sözleşme bitiş tarihi : 30.06.2019
Blerim Dzemaili - sözleşme bitiş tarihi: 30.06.2017
Olcan Adın- sözleşme bitiş tarihi : 30.06.2018
Hamit Altıntop - sözleşme bitiş tarihi: 30.06.2016
Umut Bulut - sözleşme bitiş tarihi: 30.06.2016
Goran Pandev - sözleşme bitiş tarihi: 30.06.2015

pandev dışında diğer bütün futbolcuların en az 2016 yılına kadar kapı gibi sözleşmeleri bulunmaktadır. yani kendileri istemedikleri sürece hiçbir yere gitmezler veya bizim tazminatlarını vermemiz gerekiyor.
Ne olursa olsun bir şeye yaramayacaktır. Bu sezon bizim bu transfer ekibi sezon başında mükemmel oynayan genç sloven kevin kampl a biraz para vermekten çekindi, daha yüksek paraya xhemaliyi aldı. Ara transfer döneminde kampl bvb ile sözleşme imzaldı. Aynı şekilde geçen sezon alper potuk u elimizden kaçırdık. Bizimkiler ya bi sik biliyorlar da söylemiyorlar ya da saf mal. Çözemedim bug da kaldım amk.
olcan adın' ın bulunmaması gereken listedir. prandelli yıkımı esnasında forma şansı bulmakta zorlanmış, hamza hocayla bulduğu şansı da iyi değerlendirip rahat olmadığı bir mevkide iyi işler çıkartmıştır. galatasaray' a daha çok alışacağı da hesap edilirse gönderilmesi büyük bir hata olur.
hazırlanmasının sezon sonuna bırakılması gereken listedir. takım şu anda hem lig hem de türkiye kupasında iddialı durumdadır. böyle bir ortamda kimse huzursuz edilmemelidir.
galatasaray'da şuan kalması gereken çok az kişi olduğu için, hariç olanların yani sneijder, semih ve muslera dışında topyekün herkesin gitmesi gerekir. buna teknik ve yönetim kadrosu da dahil.
Galatasaray taraftarı. Yoksa şeker gibi takım aslında.
melo, sneijder, koray, chedjou kalsın. geri kalan herkes gidebilir.
Aydın Yılmaz. Abi bu çocuk bu sene ayağına top almamış daha ve bedava para götürüyor.
galatasaray lisesi.
ben.
bir taraftar olarak en azından.
boş iş la bunlar vallahi boşa yaşıyoruz.
" galatasaray" da kalması gerekenler " olarak bahsedilirse daha az olacak sayıdır.
fernando muslera: tamam iyi bir kaleci ama artık biraz da para kazanmayı düşünmemiz lazım ve ayrıca yabancı kontenjanında yer açmış olunur. yerine ise sinan bolat gayet iyi oynar.

gökhan zan: artık miladı doldu, bir şekilde gönderilmeli. en azından maaş bütçesi hafifler.

aydın yılmaz: bu adam yıllardır nasıl galatasaray içerisinde barındı anlayabilmiş değilim. hiç kimse de demedi ki arkadaş bu adam oynamadığı ve oynayamadığı halde neden bedava para kazanıyor diye. sanırım sağlam bir yerden torpili var.

selçuk inan: zayıf, çelimsiz, adam geçemiyor, adam geçiriyor, ağır, koşamıyor.

umut bulut: tamam iyi, efendi felan ama olmuyor artık umutla, hee burak kadar şans verilse ne olurdu bilmiyorum ama çok ta ümit vermiyor açıkçası.

bruma: sanırım fatih terim'in bize soktuğu en kaliteli kazık bu olsa gerek. zaten müthiş yetenek olsa dünya kulüpleri bize bırakmazdı herhalde bu adamı.

burak yılmaz: yorum yapmaya bile gerek duymuyorum.

hakan balta: alternatifleri fazlasıyla var.

yasin öztekin: yorumsuz

semih: madem iyi para ediyor bence anında satsınlar. iyi işler yaptığı kadar müthiş de hataları var, koray günter de gayet başarılı.

yekta: ne ara takımın abisi oldu anlamadım. bence gitmeli gereksiz.

emre çolak: gereksiz.

eray işcan: sinan bolat ve alperen uysal yeterli olur.

veysel sarı: eskişehirsporun kadro dışı bıraktı biz aldık.

pandev: bu adamdan çok umudum vardı ama sanırım kondisyonunu bir türlü toparlayamıyor.

dzemaili: bu adam hakkında kararsızım, aslında kötü bir oyuncu değil, dikine çokta iyi oynuyor. takım düzelirse daha iyi oynayabilir aslında.
en başta hakan balta denen futbolcu görünümlü insan gitmelidir bu takımdan, sonrasında mustafa sarp, barış özberk ve ayhan akman.
hiçbiridir. hepsi kalsındır.
gitmesi gereken uefa'nın getirdiği o rehavettir. bu kadar uzun süren bi rehavetin ardından böylesi bir çöküşün olmaması imkansızdı.
adnan polat ve tayfasının gitmesi galatasaray'ın yeniden doğacağı gündür.
sorun adnanlarda değil adnanları buraya getiren zihniyette.öncelikle bu zihniyet gitmeli ki başarı gelsin.
(bkz: uğursuzluk)
arda, kewell, baros, sabri hariç hepsinin gitmesi düşünülebilir.
(bkz: sabri sempatik be)
ufuk ,aykut ,insua ,hakan balta, ali turan, mustafa sarp ,ayhan akman, barış özbek, sağlık ekibi ,adnan sezgin-adnan polat.
hakan balta, servet çetin, mustafa sarp, ayhan akman, barış özbek, aydın yılmaz, serdar özkan, aykut erçetin, sağlık ekibi ve sonradan aklıma gelen gereksiz mehmet batdal.

layynn nasıl unutum mına koyayım, ali turan lan ali turan da var.

düşündümde bunlar bu takımın oyuncusu mu? ruh var mı? sağlık ekibi ise nasıl bir ekip?

bu sorular karşısında cık bunlar kadroda bulunan gereksizler. bir de yer kaplayıp adam almamızı engelliyorlar! bi gidin artık yahu, bi gidin!
(bkz: takım)
(bkz: yönetim)
sadece adnan polat.futboldan azcık anlayan bir başkan takımdaki takozları otamatikmen yollayacaktır zaten.
başlığın, galatasaray'da kalması gereken oyuncular olarak değiştirilseydi
(bkz: arda turan) ve (bkz: milan baros) yazabileceğim ve yazdığım başlık.. diğer oyuncular sadece 11'i dolduruyor.
(#9911653)
(bkz: adnan sezgin)

iyi bir oyuncu!
güncel Önemli Başlıklar