bugün

Allah belanızı versin, çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıksın, geberin. Malum camiayı nasıl ayakta tuttuklarını itiraf ediyorlar. Nasıl yalan kararlarla ligin kaderiyle oynadıklarını, nasıl fenerbahçe’nin hakkını yediklerini itiraf ediyorlar. inşallah feci şekilde can verirsiniz.

https://twitter.com/lakeo...tatus/1772323337936544133

Gsli hakem Abdülkadir bitigen’e soruyorlar;
- sen pozisyonu çok iyi noktadan görüyorsun. Var monitöründe “vaay ben nasıl büyük bir hata yapmışım” dediğin ne gördün?
1 hafta sonra Pozisyonun hâlâ penaltı olduğunu düşünüyor musun?

Abdülkadir bitigen:
-basit bi temas. Bunun penaltı olduğunu düşünmüyorum.

Sonra var hakemi özgür yankaya denen fanatik gsli hakeme soruyorlar;
- neden bu kadar basit bi kontaktan, “ki bunun altı defalarca çizildi”, bu kadar basit temaslara “asla” karışılmayacak diye, niye bu kadar hafif basit bi temas için hakemi çağırdın?

Fanatik gsli özgür yankaya;
-pozisyonu inceledim. Daha sonra ordaki beklentiye baktım, itiraz eden gsli oyuncular vardı. O an orda öyle karar verdim.

Tekrar soruyorlar;
-Oyuncuların hareketlerine bakınca özgürcüm, oyuncuların işi zaten abartmak ve penaltı kazanmak. Size defalarca hücuma değil, defans oyuncusunun eylemine bakmanızın altını çizmiştik. “Bu noktada oyuncu zaten penaltı kazanmak için abartarak, hafif teması çok daha büyük göstererek, bir beklenti oluşturuyor.”

Fanatik gsli özgür yankaya;
-o anki psikolojimi hatırlamaya çalışıyorum. Neden bu kararı verdiğimle ilgili hâlâ kendimi sorguluyorum.

Yatacak yeriniz yok oeler sizi. Hayır penaltı olduğunu düşünmüyorum diyor kafayı yersiniz amk. Diğeri de gsli oyuncular beklenti içindeydi, o an öyle karar verdim ama niye öyle karar verdim hâlâ kendimi sorguluyorum diyor. Gel de anasına avradına sövmeyin bunların. Rezil kepaze şerefsiz haysiyetsiz malum camia işte böyle şampiyon yapılıyor her zaman. Alın kupayı götünüze sokun.
fenerbahçe'ye karşı kurulan şer ittifakının küçük bir yansımasıdır. kim bilir kapalı kapılar ardında ne şeytanlık peşindeler. allah topunun belasını versin.
Tertemiz hak yeme, tertemiz şike, tertemiz orospu evlatlığı. Gebermiyorsunuz ki kurtulalım amkoduklarım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar