bugün

evet bu galatasaraya bir ders verelim artık bunlar çok oldu derbide 6 kırmızı kart gösterilmesi lazım bunlara akıllansınlar.
beşiktaş avrupada 11 yabancıyla oynayınca içiniz rahat, fener basket full yabancı eurolig kazanınca içiniz rahat, ama galatasaray yerli eşşeklere milyonlar harcamayı bırakıp adam gibi profesyonel olan yabancılarla düzgün kadro kurunca auwwww.

sie.

harbi izansız lan bunlar...hiçbiri çıkıp demiyor ki bu konuda sınırlama olmayan ülkeler nasıl başarılı oluyor sorun yabancıda mı bizde mi acaba.
Bu kadar çok paranın döndüğu bir oyun spordan bile çıkmıştır artık. Haliyle ister 11 türk ile ister 11 yabancıyla oynasın ve büyük başarılar kazansın buradan ülkeye veya millete göğüs kabartmalık bir durum çıkmaz.

T; Saçma sapan bir çayhane lafı.
arap sen yorum yapma bokunu çıkarıyorsun. senin milli eşeklerini görmek için ben her ay digitürk'e anasının amı kadar para veriyorum. Bu içini acıtmayacaksa, ben aboneliğimi iptal ettiriyorum git kendin abone ol bein sporta.
Umarım uzun yıllar böyle devam eder nerde türk futbolcu orda bokluk.
gerek stadta gerek evinde taraftar bok gibi para verip sikko yerlileri izlerken ve hiç bir zevk almazken içiniz acımıyor ama.

benimde volkan demirel i, hasan ali kaldırım ı, ozan tufan ı, alper potuğu, seyrederken içim acıyor şerefsizim.