bugün

umarım doğrudur evet.
Üzülmedim. Rahmet de okuyamayacağım.
üzülmedim ve bekliyorduk bunu.
(bkz: gaga bulut kim mk)

Tanımıyorum ve iyi ya da kötü oldu demeye hakkım varmış gibi hissetmiyorum.

Boşuna mı ceza alıyor bu insanlar. Çeksin cezasını.

Öldü de ne oldu?
Üzülmedim, bunun için utanmalı mıyım bilmiyorum.

Videolarında erkek erkeğe fazlaca cinsel sohbetleri olan, erkek sevgililerinden gelen hediyeleri sergileyen ve hatta sadece gelecek hediyeler için sevgilileriyle birlikte olduğunu söylemekten çekinmeyen, son olarak da iki erkek "çocuğu" öpüştürecek kadar çirkinleşen biriydi.

cinsel tercihleri için değil, cinsel tercihlerine sığınıp fütursuzca davranabildiği için öldürüldü.

Hee güzel ülkemde sadece cinsel eğilimleri için öldürülen insanlar yok mu? Var. Ne yazık ki var.
Ama sap ile saman karışmamalı.

Bu ülkedeki; tacizci, tecavüzcü, eşini döven, hayvanlara zulmedenden, hırsızdan, uğursuzdan bir farkı yoktu zaten. Yanlışın şekli değişse de, yanlış yanlıştır!

Çok özür dilerim ama su testisi su yolunda kırılmış...

"Çocuklar para için öpüştü, bulut ne yapsın" diyenlere edit: umarım çocuklarınızın karşısına para karşılığı; öpüşmelerini, uyuşturucu kullanmalarını/ satmalarını vs. isteyen biri çıkmaz.

Umarım...
Hiç sevmediğim bir insandı ama yine de ölümüne sevinecek değilim.
gaga bulut kimdir, ne iş yapar bilmiyorum. izlediğim videoda saçma sapan bir yarışma yapmış, erkek çocukları öpüştürdüğü için 17 yıl ceza almış.

yaptığının savunulacak bir tarafı yok. özellikle çocuklarla ilgili bir şey yapılırken ekstra dikkatli olunmalı. ancak aldığı ceza çok fazla. 17 yıl! yine ceza verilmeliydi ama bu çok ağır. düşünün; bir hatanız yüzünden sapık damgası yiyor, sonra öldürülüyorsunuz. gerçekten bu ülkede adalet yok, insanlar acımasız, empati yoksunu...

gerçekten sonuna çok çok üzüldüm.

edit: bu bir hukuk cinayeti. ölümünde bu insana 17 yıl veren hakimlerinde vebali var. oh olsun diyenler bir gün bir hatanız yüzünden damgalanır, haketmediğiniz bir ceza alıp, yapayalnız kalırsanız hukuk size de lazım olur. olmaz demeyin. olur.
sadece konu oradaki 2 çocuk olsa sizin dediğiniz gibi 17 yil fazla, ama bunu kitle iletişim aracıyla bir toplumu bloke etmek, kendi hastalıklı dunya görüşünü topluma mal etme amaçları vardı. ayrica o çocukların bundan sonraki hayatları nasil olur dersiniz?
akrabalari?
neyse siz yüzeysel bakmayi seversiniz, derin düşünüp yorulmayın.
bir kereden bir şey olmaz diyenlerin kanun yoluyla korunduğu bir ülkede, adalet pasaklı bir orospu olur.

17 sene ceza ve cezaevinde infaz. Bu ancak aşağılık adalet orospusunun işi.

Kuran kurslarında tacize uğrayan, tecavüz edilen çocukların habis faillerine ne yaptınız sayın adalet bey?
Yaşadığın ülkeyi bileceksin arkadaş. Yok öyle yağma, burası Hollanda değil.

Biz memnun muyuz ülkeden? Yo, fakat mecbur rol yapıyoruz, ayağımızı denk alıyoruz.

Üzülmedim.
Suçlular kırk yılın başı hapiste büyük ve değerli bir iyilik yapmış kimemi insanlığa kim demiş hapishane de iyilik yapılmaz diye.
gaga bulut'u seversin, sevmezsin yahut tiksinirsin mesele şu ne içerde ne de dışarda kimsenin can güvenliği yok!
öldürüldüğünü sanmıyorum 2-3 gün önce atılan bi twit bi anda yürüdü ve twit sahibi twiti sildi yürüyünce. içeri ortamını girmeden bilemeyiz elbet ama içeri de yaşadığı şeyler ile ölmekten beter olmuştur. bildiğim kadarıyla da bu tip suçlu kişileri belirli tip koğuşlara atıyorlar o tiplerde Allahın tokat attığı mahluklardır. o tip mahluklar da dışarıda yaptığı şeyleri içeri de de uygulamaya çalışıyorlardır birbirlerine.
Tanımıyorum.
Gaga bulut çocukları öpüştürdüğü için hapiste öldürüldü.
18 senede ülkede fuhuş %700 arttı. Bunun da suçlusu gaga değil mi?

Yorumlara bakmaz olaydım. Sizler insanlığınızı nerede kaybettiniz bir düşünün derim. Sizin bu haliniz ölen o kişiden daha beter. Birini sevmemek, yaptığı işi tasvip etmemek ayrı oh iyi olmuş ölmüş deme durumu apayrı. O kötü, tü kaka da siz çok mu matahsınız? Ben diyeyim, değilsiniz.

Allah rahmet eylesin. Hepimiz bir bütünün hücreleriyiz. Diğerini dışlamak, haddini aşmaktır.

Son olarak, cahilden ne insan ne de müslüman olmayacağını tekrar tekrar görmekten bıktım.
Eğer doğru ise, Sapkınların gitmesi gereken yere gitmiştir.
Doğru değilse de umarım bir gün gider.

Cezası azmış çokmuş muhabbetine girmiyorum bile. Ülkedeki medeni hukuk denen kurallar bütünü zaten yarım yamalak işlediği için üst sınır her zaman/ hatta çoğu zaman tatmin edici olamıyor.
Alması gereken ceza bellidir, 17 yıl gene az kalmış. Ki bu rakam Afla, parayla, şartlı tahliyeyle zamanla düşerdi.

Sosyal medyada binlerce, milyonlarca kişiye erişim imkanınız varken, insanları sadece bir dakikada manipüle edebilecek bir konuda çalışıyorsanız daha dikkatli olmanız gerekir.

Olay, "iki çocuğu para karşılığı öpüştürmekten ne olur?" diyip geçilecek basit bir durum değil aslında. Ortada görüntü itibariyle "sözde" takipçi kasmak için herkese servis edilen ve bundan hiçbir şekilde sakınılmadan, normalleştirerek yapılan bir istismar var.
Unutmayın ki Bu kitleyi sizden daha küçük nesiller bağlılıkla takip ediyor. 8-10-15 yaşındaki bir çocuğun oturmamış fikirleri ile 30'lu yaşlarda yetişkinin fikirleri, örnek aldığı davranışlar, kişilerin aynı olması mümkün değil. Bu durumu da değerlendirmeniz gerekir.
yorumlar, sözlükte var olduğuma utandırıyor insanı. ipini kopartan burada demek. yönetim, yazar yapmadan önce iyi bir sosyal testten geçirmeli herkesi.
17 yıl hapis cezasına çarptırılan bulut altuğ'un cezaevinde öldürüldüğünün iddiasıdır. Resmi kaynaklar tarafından doğrulanmamıştır.
Şahsen ölmüş yada ölmemiş sikimde değil. insanlara zorla eşcinselliği kabul ettirmeye çalışmayacaksın. Yoksa düşersin mapus damlarına.
edit:kendinde doğuştan gelen bu hastalığı (eşcinselliği) kendin yaşayabilirsin lakin bu iğrenç görüşünü topluma mâl edemezsin. Türkiyedeki beyin yoksunu eşcinseller bunu anlamıyor.
17 yaşında öpüşme yarışması yaptı diye ölsün diyen yazarlar var ama 12 yaşında evlilik için asarım , keserim , doğrarım yazacaklarını düşünmüyorum neden acaba ?
Homofobik değilim,
Sadece taşkın hareketlerle kendini sergilerken, erkin olmayan kişileri de buna meze eden insanlardan tiksinirim(cinsiyetsiz).

Öldürülmeli mi? En kolayı.
Kazanmaya çalişmalı mı? Benim için efor zayiatı.

Sadece ölümcül olmayan cezalarla haddi bildirilmeli, bildirilen hadden ders alıp, şuursuz özgürlüğünü dayatmaya korkmalı. En azından erişmemiş beyinlere karşı.