bugün

onlar sivil ah benim ak trol kardeşim ah. keşke kafana sıçma şansım olsaydı.
Yazık amk. Hem cahil hem kör.
askerleri silahsız gördüğü için sivil sananlar var. hayır arkadaşlar, onlar sivil değil.

جيش المجاهدين|| مقتل مجموعتين من عصابات الأسد والمليشيات الشيعية في ضاحية الأسد غربي حلب

Mücahid Ordusu || Esad Halep batı banliyösünde Esad'ın çeteleri ve Şii milislerin iki takım ölümleri

(google translate)
videonun başlığına bakıp videoda olan şeylere inanmak mükemmel bir fikir işte sizden beklenende bu...

@8 güzel kardeşim kimsenin umursadığını pek sanmıyorum... olan bizim askerlere oldu...
Füzenin hedefleme sistemi nasıl ?
Lazer mi tutuyor ?
Anlayan var mı ?
yahu bu esad karşıtı olan ampülcüler bi karar versin abd sizin dostunuz mu düşmanınız mı?

video özeti: abd malı tow kullanan (yani evangelist destekli) cihatçıların esad'ın askerlerini vurması.

şimdi abd esad'ı devirmeye çalışınca iyi ama fetö üzerinden türk hükümetini devirmeye kalkışması kötü? bugün onaysa yarın sana olacağının farkında olmalısın. azıcık düşün be adam, abd ve batı tüm ortadoğunun düşmanıdır. ama sizlere mezhepsel farklılıklar üzerinden vermişler gazı daha neyin ne olduğunu göremiyorsunuz, körsünüz.
hayır güzel kardeşim bizzat halep halkıdır o! keşke arap dünyası ve suriye hakkında bilgileriniz kuvvetli olsaydı da bununla ilgili akşama kadar tartışsaydık lâkin videoun ismine okuyup ona inanmak tam sizlik bir iş hakikaten. neyse, zaten artık yazdığınız çizdiğiniz her şey boş. esad rusya iran hattı -direniş ekseni- kazandı. tayyip ve o çocğu körfez ülkeleri kırgızistanda prf. dr. sayın beşar esad beyin elini öpecekler. yine satıldınız olum, ne kadar yırtınsanız da mavi marmarada da satıldınız... ve hala körsünüz.
suriyede 'suriyeli' muhaliflerin savaştığını sanan ağır maldır. net bilgi.
Sikimde olmayan vurulmadır. Alayı bi gecede gebersin evveliyatını siktiğimin bedevileri. Ben o suriye çöplüğünde boku bokuna ölen askerlerime yanarım.
Şu an orada ülkesi için yada davasını sikeyim davası için savaşması gereken, o eli silah tutan, kapı gibi amına koyduğumun suriyeli orospu çocukları, ülkemde sosyal tesislerde göt büyütürken, internet kafelerde cs go oynayıp kayak yapmayı öğrenirken benim askerim, kardeşim, mehmetim orada boku bokuna taşını toprağını siktiğimin ülkesinde can veriyor.

En başta esat denen o orospu çocuğu olmak üzere alayı gebersin gözünü kırpan en adi şerefsizdir. Onlara kardeş mardeş diyeninde ben ayrıca amına koyayım.
güdümlü antitank füzesi ile vurmuşlar. Soranlar için, optik hedeflemeyi nereye yaparlarsa füze oraya doğru yöneliyor. Kaçmak mümkün değil. Ve tabi ki amerikan malı.

(bkz: tow)
Böyle uzaktan kahpece adam öldürüp sevinmek bizim töremize göre değil.
Birinci füzede asker veya sivilleri vuruyorlar ama birinci hata bence füze değil bazuka ile vuruyorlar. Füzede lazer ışını olmaz. Herneyse ikinci mesele ise o vurulanlar asker olsa bile üzerlerinde silah olmadığı müddetçe sivil sayılırlar. Sivil olan askeri öldüren pkk ya nasıl lanet yağdırıyorsanız burada da aynı laneti yağdırmalısınız. Ama yok, siz doğruya işinize gelen yerde doğru, işinize gelen yerde yanlış demeyi seviyorsunuz. Şerefsizce öldürülen kişi sizin sevmediğiniz bir topluluk olunca hemen doğru görüp alkışlıyor ve iyi olmuş diyorsunuz. Ayrıca ikinci füzede veya bazukada, artık hangisi doğruysa, ilk atışta vurulanları almaya gelenleri vuruyorlar. Bu kadar kalleşlik olamaz, bırakın bari adamlar cesetlerini alıp götürsünler.
iyice saydın mı piç denilecek başlıktır.

aynı füzeyi işid el-bab'ta askerimize karşı kullandı. hangi o çoçuğu veriyor bilemiyoruz.