bugün

sevgiyi, aşkı, sadakati, güveni öldüren tabirlerden. türevlerinin yanında kötünün iyisi maalesef.
hiç edinmedim. nasıl edinilir bir fikrim de yok.
ama insanlar o kadar sevişip nasıl hiç yakınlık hissetmiyorlar bilemiyorum.
eğlenceli bir arkadaşlık/ilişki tarzıdır.
ilgilenenler dm pls.
Duygusuz sevisme bicimi. Genelde sonu yakinlikla biter derler. Duygusal anlamda tabi.
karşılıklı çıkara dayanan süper ilişki. taraflardan biri bir süre sonra duygusala bağlamazsa aynı güzellikte devam eder. bok atılsa da günümüzde gayet geçerli ve doğru bir ilişki biçimidir. insanların kendilerine ait yalnızlık alanlarını ortadan kaldırmaması en güzel olayıdır.
modern türbanlı Bir hanımla gerçekleştirilirse lezzetine doyum olmayan cinsel aktivite...
bizim millete göre bir ilişki türü değil bence. kıskanç milletiz biz. yattıklarımızı bırak selamlaştıklarımızı bile kıskanırız.
Bunun tek taraflı çıkar sağlamak için yapılanı da vardır.bir taraf severken diğer taraf ihtiyaçlarını gidermenin peşindedir. Yazıktır günahtır.
bi keresinde karşımdaki kadının bana yakınlık hissettiğini algıladım. sonra bu durumu pek takmayarak devam ettim, ancak sonrasında kadın bana aşkını dile getirince ilişkiyi sona erdirdim.
şu başlığa yazan herkes taliplerini bekliyordur, net.evet.
Ankaradan olan türbanlı kızları beklerim.

Benimde nişanlım türbanlı. Gelin. Bir sefer için bile olsa yapalım bu işi.
kesinlikle sevgili olmayan, yani birbirinin hayatlarına müdahale etmeyen iki kişinin seks partneri olarak takılması durumudur. keyiflidir. sıfır sorumluluk, sıfır kavga, sıfır kıskançlık....ta ki buddylerden biri diğerine aşık olup olayın fuck kısmının dışına çıkmasıyla boku çıkana kadar neredeyse kusursuz arkadaşlık modeli.
fuckbuddy kavramı erkeklerin uydurduğu, değdirip kaçayım, sorumluluktan da dırdırdan da uzak kalayım maksatlıdır.

yok öyle!

çekeceksin benim hallerimi de, nazımı da, tribimi de...

var mı öyle spermlerini saçıp kaçmak?

yok!
Bu kelimeye de tdk’nın acil el atması lazım karşılığı bulunmalı.
-ihtiyaçsavar
-kötü gün dostu
Eger kendinizi cok yorgun hissederken tanistiginiz biri ile biraz yakinlasip sonra kendinizden uzaklastiriyorsaniz fuckbuddy olmaya yaklasiyorsunuz. Sana deger veriyorum, saygi duyuyorum hatta bana cekici geliyorsun ama iliskinin yukunu kaldiramam insanlaridir.
Yeni jenerasyon afedersiniz ama bombok gidiyor. Anne baba olmaktan ziyade millet zevkine ve nefsine körükle gidiyor. Artık cinsellik olgusu aile kavramının temeli olmaktan çoktan çıktı maalesef. Yazık...
Yani arkadaş diyor ki sikicek karı lazım pm lütfen .
Genel olarak uzun süre devam etmiyor. En azından benim bu şekilde. Bir yerden sonra ya duyguya kayıyorsunuz veya soğumaya başlıyorsunuz.
sorun ve sorumluluk istemeyen yeni yüzyılın kafasına uygun ilişki biçimi. tinder minderlarla gitgide daha da yaygınlaştı hatta ilişkide olanların bile fuck buddy'leri gırla.
Arkadaşınla veya anlaştığın biriyle, bir duygu besleme gereği olmadan sadece cinsel ihtiyaçların karşılanmasına verilen ad. Aldatmadan saymıyorum, neden?
9 posta vay amk. Çıkar da gölgesinde dinlenek birader.
(bkz: Düşüyor mu böyle)
Kıymetini bilene en güzel ilişki çeşididir. Boş yere naz trip çekmezsiniz, sürekli kızla ilgilenmeliyim psikozuna girmezsiniz, kız da gereksiz beklentilerin içine girmez. Ve dahi çoğu zaman sevgililikten daha kaliteli zaman geçirirsiniz.

Bu dediklerimi dalgaya alacak olanlara şu anki sevgilileriyle gerilim yaşamadan birlikte ne kadar zaman geçirebiliyorsunuz diye sormak isterim. Özellikle erkekleredir bu sorum. Sen dostum evet sen; söyle bana kız arkadaşını sosyal hayatta mutlu etmek için kıçını yırtıyorsun ama kız hiçbir şekilde mutlu olamıyor, sürekli mızmızlanıp sana dırdır yapıyor dimi? Hadi itiraf et burda biz bizeyiz korkmana gerek yok.

Hasılı kelam dostlarım işini bilene en iyi ilişki çeşidi fuck budyliktir. Geldim gördüm gidiyorum.
karşılıklı beklentlerin eşleştirilp aynı çizgide olduğunu garanti altına alan ilişki türünün etiketi olup, oyunu kurallara göre oynarken, taraflardan birinin kuralı oyun ortasında değiştirmeyeceği varsayımına dayanır.
Laflar peynir gemisi yürümez icraat lazım cinsindendir ve direk olaya girilir. Sonuca direk giden yoldur sevilesidir . Taktik maktik yok bam bam bam.