bugün

türk toplumuna uygun olmayan durumdur.

çünkü bu iş tamamen Batı'nın materyalist, duygusuz, sadece mantık odaklı yaklaşımının ürünüdür,

bizde olsa bile sürdürülebilirliği yoktur, çünkü bir süre sonra ya kız adama aşık olup , evlenme hayali moduna geçecektir, ya da adam mutlaka , hallenip, sahip çıkma, kendine ait etme modunda olacaktır,

biz de yürümez.
merak ediyorum lan buradan bir kızla fuck buddy ilişkisi yaşayan oldu mu ?
En temizdir, silkip geçersin. *
Bu zevke erişememiş arkadaşların caiz yada zina diye adlandıramadıkları tek gerçektir.
Kutsal müessesedir.
Iki insan da neden orada olduğunu bilir.
Amaç bellidir giriş gelişme sonuç bellidir. Beklenti yoktur.
Daha da güzeli; yalan yoktur.

Tabii psikolojisi düzgün insanlarla olunca güzeldir. Sonra ağlıyorlar "neden burdayım" diye.
Yeni ismi "friends with benefits" olan ilişki türü.
Amerikan ozentisi. Gerci fuck budy yetmez fuck buddies daha iyi.
Sevgisiz ilişki tabiki de kötü ama iki kişi de fizigine bakimina özen gosteriyorsa yine de haz veren bi eylem. Arada çekim gücü olmalı.
2000 ya da 2001 yapımı vanilla sky filminde duyduğum ifade. Filmi izleyenler bilir sevişmek risk almaktır.
genelin sevgisiz ilişki olarak tanımlamasına bakılırsa, nikahsız evlilik olarak tanımlanabilecek hadiseymiş demek ki.
- olum düşünebiliyor musun lan birileri bir yerlerde sevişiyor hatta afedersin sikişiyor sonra da sabah kalvaltı yapıp ayrılıyor. sonra canı isterse yine buluşup sikişiyor. düşünebiliyor musun hamdullah abi.

+ (düşünemedi)
fuck buddy
Kenarda kıstırır ted bundy
Sapıklığın tavan noktası bulunur belki
orasına atılır bu ikisi
kim kimi gömecek bilinmez ama
Cesete bile koyar Mr. BUNDY!
sonuç odaklı bir ilişki türü.
bir tür 'dedüksiyon' olmalı..
aşksız ilişki türüdür ve duygusuz olarak adlandırılması ise bir paradokstur. nitekim; insan duygularından bağımsız hareket edemez.

hülasa; "sen faklamazsan ben faklamazsan nasıl çıkar bu bodyler faklılığa..
Bedenin ihtiyaclarini aşk,meşk gibi konulara bulandirmadan, is hayatini -okul hayatini etkilemeden gideren mikeeeemmel insana verilen sifat
Sikilmelik dost anlamı da çıkabilir.
canlı kanlı bi kızın olduğuna şahit de oldum ya daha da her şeye inanırım. yok arkadaş dünyanın boku çıkmış.

orospuluk milletin ruhuna işlemiş. yazık.
caiz ya da değil süper bişey bence.
3 tanesine sahip olduğum insanlardır.

biri tro
biri karı
biri erkek.

size ne?
erkeklerin genel itibariyle istediği fakat bulamadığı ilişki türü.
30 yaşından ufağını görmedim.
sonunda bi tarafın diğer tarafa karşı hisler beslemesiyle boka saran ilişki çeşidi. benim tecrübelerim bu yönde. gerçek manasında bulup yaşayanı tebrik etmek lazım şansından ötürü.
Just friendsin bir üst modeli.
türk kızının çoğunun bilmediği bilenlerin de anlamamazlıktan geldiği aslında harika ortaklıktır.