bugün

düzenli bir ilişki yaşadığı bir sevgili söyle dursun, cinsel ihtiyaçlarını giderecek bir fuck buddye bile sahip olmayan/olamayan şanssız bireydir.

ah dostlarım bu çağda hala ne dindarcı insanlar var yahu!

üniversitedeyken bir arkadaşım vardı adı merve, bu kızın annesi namaz kılan bir dindarcı olmasına rağmen onunla arkadaş olmuştum çünkü ben arkadaşlarımın da söylediği gibi hümanist, sevgi dolu bir aşk pıtırcığıydım, dindarcılarla bile muhatap alıyordum kimi zaman.

neyse efendim konu benim hümanizmim, sevgi dolu oluşum değil.

merve dediğim gibi annesi namaz kılan biriymiş ve kendisi de hep dizüstünü geçmeyen etekler giyer ve tişörtlerinde asla derin göğüs dekoltesi olmazdı yine de ben onunla arkadaşlık yapıyordum...

bir gün ben merve, hazal üniversite de çimlere yayılmış laflıyorduk, o esnada mert yanında birkaç arkadaşıyla geçiyordu, mert'i görünce kızlarla çekiştirmeye başladık çocuğu;

fctegk: çok havalı çocuk ya, çok hoş..
merve: yok ya serserinin biri!
hazal: evet biraz öyle, çıkmadığı kız kalmadı kampüste haha.
merve: sanki üniversiteye sırf sevişmeye gelmiş hahaha.
fctegk: ya olsun çok yakışıklı çocuk, kim istemez ki onunla olmak?
merve: ben istemem, benimle çıkacak kişi biraz adam olmalı..
fctegk: ya nesi varmış ki mert'in dalyan gibi çocuk işte!
merve: ya ondan sevgili olmaz, her gün başka biriyle, güvenilmez!
fctegk: iyi de kızım bende sevgili olsun illa demiyorum, fakbadinin böyle biri olmasını istemez miydin?
hazal: fctegk kapatalım istersen konuyu...
merve: ne fak badisi fctegk ya, dalga mı geçiyorsun, ne fakbadisi...
fctegk: ay kızım niye senin fakbadin yok mu?
merve: ya fctegk dalga mı geçiyosun valla sinirleniyorum ne fakbadisi!
fctegk: eee sevgilinle ayrı olduğun zaman kiminle yatıyosun?
merve: ne sevgilisiyle yatması ya, ben namuslu bir kızım ve sadece evlendiğim erkekle yatarım...
fctegk: ne yani hem fakbadin yok hem sevgilinle de yatmıyorsun öyle mi?
merve: ya fctegk saçmalama, ben namuslu bir kızım...
fctegk: eee, ikide bir namus namus deme, sen namuslusunda biz orospu muyuz?
merve: ya ben öyle demedim.
hazal: konuyu kapatalım arkadaşlar nolur...

tartışmanın anlamsız olduğunu, merve gibi cahil, köylü ve dindarcı bir kızdan da bunun bekleneceğinin düşünüp sustum.
daha sonra başka arkadaşlardan da teyit ettim ki gerçekten fakbadisi yoktu merve'nin.

bu nasıl bir cehaletti, bu nasıl prangalara vurulmak anlamamıştım...
(bkz: dindarcı)
(bkz: bluevelve-hbbia-forum chat tarzi entry giren kiz)
hbbia'nın laciverti olan yazar, entry ve konudur. dikkate alınmamalıdır.
hem fuckbuddysi olup hem de dindarcı gibi inanılmaz yaratıcı bir sıfat yaratabilen kızın yanında intihar etmesi, kendini dağlara taşlara vurması gereken kızdır.
kendisine bi fuck buddy istemiyor olabiliceği göz önünde bulundurulması gereken kız.
dişine göre fuckbuddy bulamamış olabilir. seçicidir.
gılman sever.
"fuck buddy ci geldi hanım, fuck buddylerim var, alasın kendine bir iki tane..." diye yazı bekledim çıkmadı.
Madem bu kız bu kadar "dindarcı",o zaman, Merve'nin Fuck buddy kelimesini nasıl öğrendiğini merak konusudur.
kendisine bir fuckbody arayan yazarın farklı bir biçimde isteğini belirten önerme olmuş.
uzaklarda arama ben buradayım.
(bkz: anan zaa xd)
bakiredir.
ben namusluyum diyene ben namussuz muyum cevabını veren kişinin gerçekten namussuz olduğu durumdur. biri namuslu ise diğeri namussuz olması gerekmiyor tabi ama sen namuslusun da ben değil miyim diyorsa namussuzdur. 2 kere 2 8'in yarısı.