bugün

1573 entry ile tanımlamayan ispiyoncu kişi, kişiler veyahut ta kendisi...
troll tanrısı.
Elma dersem cik armut dersem cikma. Algi yonetiminde istedigi basariya ulasamayan kisi.
Belki de şu an yaşananlara en çok sevinen kişidir. Adamın sonunda bir tweeti tuttu.

görsel
Kim acaba bu gizli elaman denilen twitter kullanicisi . Hukumete karsi elestirilerle korkutmaya calisan birisi. Solcu arkadaslardan bazilari bunu paylasirlardi .
Rus jetinin düşürüleceğini yazan , Can Dündar'ın da tutuklanacağını aylar önce bilen gizemli kişi.

http://www.sozcu.com.tr/2...e&utm_campaign=gundem

o değil de şu kişinin tweeter adresinin orjinalini bilen varsa mesaj kutumu şenlendirirse sevindirik filan olurum yani.
gelmiş geçmiş en büyük troll.
suikast ile öldürülecek olan kişidir...
Bayadır yazmayan twitter fenomeni.hayırdır inşallah ne oldu bu adama ..
insan özlüyor. Nerdesin fuatcim.
Bu kadar bombacı, gazeteci içeri alınırken bir akıllı bir bu mu var? Gazeteciler içeri alınırken o kadar cesursan çıkıp benim de.
vapurda bomba patlatacaklar dediğinde umudu kestim, her ne kadar dincilerden nefret etsemde.
evde bunun açıklamalarını dile getirerek gelecek haftaki gelişmeleri tahminde bulunuyordum bizimkiler kahin gözü ile bakıyordu sonra popüler olunca foyam ortaya çıktı şimdi sokaklardayım yardımseverlerin dikkatine.
akapeli olduğu anlaşılınca topukladı hanzo.
gösterip elletmeyen şahıs.
sağlığı iyi. kendisi dayım olur.
Oo yiğenim de buradaymış.
Neyse vat is dı sıkıntı?
Saltanati sistikce sisti, biraz daha sismeli falan diyordu. Ne oldu anlamadik. Lan yoksa hepsi hikaye miydi!!
17 aralık şerefine bir kaç atış yapar diyorduk ama.
baktı bu halktan bir bok olmayacak, bıraktı.

bir twitter fenomeni.
iddaa ediyorum recep tayyip erdoğan' in ta kendisi. Kanitlarim da ama gerek duymuyorum
görsel
3 gün geçmiş hala ses yok. periyodik olarak deliriyoruz fuat! nerdesin fuat! gel de biraz umut ver amk umut taciri!
https://twitter.com/fuata...status/688011415022637057

yezid söyleminin yerini faşist almış.
tekrar ortaya çıkıp yazmaya başlayandır.