bugün

Merhaba ben Suat Avni bu ufaklığın abisiyim her ailede olan bir hayal bireyi bizde bu canlandırıyor.
nsa tabanlı fenomen .
bilal erdoğan'dır.

ses kayıtlarında babasını ısrarla konuşturmuş, bilerek defalarca gaf yapmıştır.
baskı altında bir çocukluk geçirmiş ve muhtemelen babasından nefret ediyordur.
ailenin altın çocuğunun abisi burak olduğu da bilinir.
tayyip'in gözdesi büyük oğlan burak'tır.

çok enteresan şeyler hissediyorum, bakalım...
cemaat bunu küçüklükten yetiştirmiş ve aklını çelmiş olabilir.

ya da bir insan bu kadar malak olamaz diye inanmak istemiyorum.
Çıktığı günden beri RTE nin bir projesi olduğunu düşündüğüm ve sonunda ekşi sözlüktede akp nin adamıdır goygoyunun başladığını öğrendiğim twitter fenomeni.

Genelde emniyetin yapacağı operasyonları haber verdi ve içerden istihbarat sızdırıyor hissiyatı oluşturdu.

Oysaki sabah 6 da emniyetin operasyon yapacağı belliyse opersayon yapılacak kurum ve binalar günler öncesinden gözlem altındadır.

Fuat avni istihbarat paylaştı diye kimse kaçamaz veya şirket boşaltılamaz.

Ki öylede oldu gece Fuat avni yazdı sabahınan herkesi topladılar. Kimsede kaçamadı.

Operasyondan çok çok önceden haberdar olanlar kaçabildi sadece. Fuat avniden 2 gün önce yani.

Sonra ne mi oldu. RTE ye ağır ithamlarda bulunup muhalif kesimi kendisini takip ettirdi.

Muhalif kesim onun paylaşımlarını capsler haline getirdi siteler bloglar heryer onun 1-2-3-4 diye numarlandırdığı hikayeler ile doldu.

Kitap yazsa fantastik dalda ödül alır. Taht oyunları ile kapışır.

Fakat işin özünde 17-25 aralık operasyonlarındandan sonra " Lan acaba bu adamlar cidden devleti soyuyor mu? Cemaat mi haklı? Muhalifler bugüne kadar doğru olanı mı savunuyordu?" diyecek olan akp seçmeni baktı ki muhalif kesim bu kadar saçma sapan bu kadar işkembeden atan bu kadar kendileri ile taşak geçen adamı kale alıp baş tacı etti. Bu mahlifler ile aynı safda durulmaz diyip AKP safından ayrılmadılar.

Bakıyorum facebookda eş dost akraba hala Fuat avni masalları paylaşıyor.

Ya bunların hangisi doğru çıktıda paylaşıyorsun dendiğinde cevap yok.
sen kalk, bir ülkenin en önemli sırlarını sosyal medyada paylaşacak kadar önemli bir profil aç, adını da 'avni' koy.

ulan bbc de arattım fuat avni diye. çıktı. rezil ettin bizi dünyaya. en büyük ajanımızın adı 'avni'. senin ben amk.

tanım: rte diktasının yapacağı tüm kanunsuz darbeleri, öncesinde sosyal medyada paylaşan ajan.
bizim arkadaş ya wifileri yok biliyon mu arada denk getiriyor wifiyi başlıyor (bismillah) yardırmaya.
emniyetteki hala sikilmemiş abilerinin sızdırdığı operasyon haberlerini önceden yazarak dikkat çekip, ardından;

--spoiler--
Yezid, oturduğu koltuğa çakılıp kaldı. ikindi namazını kılmadı. Henüz akşamı da kılmış değil. Artık titrediğini hepiniz görüyorsunuzdur
--spoiler--

gibi sikimsonik tweetleriyle erdoğan'a çok yakın ama bulunamayan adam izlenimini vermeye çalışan ve bunu bizim anti-rte'ci, ortantısız zeka sahibi, kültürlü ve araştırmacı entellere yediren bir adet şakirt orospuçocuğu.

samanyolu ve zaman'ın yaptığı haberlerdeki cümlelere, kurguya, içeriğe bakarsanız bu orospuçocuğunun yazdıklarına benzediğini görebilirsiniz.
Reyiz iddaa ya bir el atsan, 3-5 maç söylesen hani bizde yolumuzu bulsak.
--spoiler--
Gece yazdıklarımı okur yine delirirsin, iyisi mi git yat (!)
--spoiler--
Aslında bir rüyaymış arkadaşlar. Ben filmin sonunu biliyorum.
isimsiz radyocu gibi amk.

karizmatik sesi ile gece vakti şehrin en ateşli kadınlarını yayına bağlayan, tüm kadınların tanışmak istediği bir radyocu. ama o gizli kalmayı tercih ediyor. tez vakitte başına şu gelsin inşallah.

https://www.youtube.com/watch?v=yPHBIuC3U8c
sanırım bu gece tayyipe trip atan fenomen. bunların sonu yatak. düşünsene finalde cumhuriyet manşetten fuatavni ile tayyipin basılma fotolarını veriyormuş. anca böyle bir final tatmin eder beklenti çok yüksek.
--spoiler--
gece yazdıklarımı okur yine delirirsin, iyisi mi git yat (!)
--spoiler--

Böyle bir tweet atmış kişi.
ahahah bu nedir ya. Bu adam oytunkaran'dan daha iyi troll yemin ediyorum.
yine haklı çıkmış kişi.

saray ciddi anlamda kaos planlıyor. başkanlık hesapları durmuyor.
yine haklı çıkmıştır.

kızla friendzone'a girmişim.
yine haklı çıkmıştır.

kabız olmuşum.
Herkes bu adam için ''dedikleri bir bir çıkıyor'' diyor. Ne bu falcı ya da medyum falan mı? Kısmetim için ne diyor acaba sormak gerek.
yine haklı çıkmıştır.

scholl ile ayaklarımı pürüzsüz hale getirebildim. scholl çok işe yarıyormuş.
yine haklı çıkmıştır.

real handikap yaptı.
yine haklı çıkmış reis.

vanish halı halımın ta dibine kadar ulaştı. dipleri bile temizlendi.
yine haklı çıkmıştır.

türkiyede sular yezid sayesinde çok kireçlendi. çamaşır makinalarına büyük operasyon düşünülüyor. çare calgon.
merkezi kaliforniya olan, açık istihbarat için cia tarafından kurulmuş twitter üzerinden bir kaç kişi kontrolünde olan hesap. çok net söylemek istiyorum ki alayınız orospu çocuğusunuz. amerikaya da kafam girsin. ingilizce ile yazıyorum:

we remember The Hood event.

başımıza çuval geçirenleri unutmadık. unutmayacağız.

(bkz: süleymaniye deki türk özel timine abd baskını)

orospu çocuğu ajanlar.
yine haklı çıkmıştır.

kaçaksarayın perdelerinin üst kısmı alt kısmına göre iki kat fazla kirleniyor. bunu göre yezid sinirlenip bilali bakkala yollayıp vanish oxi action orange fresh aldırıyor. durulama, çitile!
haklı maklı çıkmamıştır söylediklerini tahmin etmek zaten her beyinli vatandaşı işi.
yine haklı çıkmıştır.

orospu çocuğunun tekidir. operasyon piçidir. fetö'nün piçidir.