bugün

dünün yazar namzeti, bugünün sözlük neferi.

(bkz: hoş geldiniz)
hoşgelmiş yeni yazar.
boş gelmemiş yazar. entryleri, düşünceleri, tavırları ve kişiliğiyle herkesi etkileyebilecek kişi.
şimdiki karması gibi hoşsohbet yazar. yeni tanışsam da muhabbeti dinlenesi, düşüncelerine saygı duyulası insan. adam gibi adam olduğu yönünde kanaatlerim de mevcut.*
sohbeti çok keyifli bir yazar. tarz, saç baş hepsi yerinde ama acilen pes 2009 öğrenmesi gerekmektedir.

edit: ayrıca bugün zirveye en erken gelen yazardır. daha doğrusu tam saatinde gelmiş ve beni 15 dakika kadar beklemiştir. tekrardan kusura bakmamasını diliyorum.

edit 2: az önce msnde bir kere daha ispatlandıki kızlara takıntılıdır kendisi hatta nefret eder kızlardan*. şaka lan şaka acaip tarz, yakışıklı bir adam olduğundan olsa gerek bıkmış sanırım kızların ilgisinden ondan bu tavırlar.
sen kocaeli sin büyük düşün zirvesine katılımım ile uludag sözlük zirvelerinde milli olduğum gün yanımda olan, elimden tutan.. * *

bir ara elindeki tabu kartından alevlerin çıktığına dair yemin edebileceğim değerli metalik şahsiyet.

(bkz: rabbime sordum frozengaze dedi)

saygılar, sevgiler efenim.
büyük düşünen insanların arasındaki büyük insan. zirvede seninle tanışmak da çok güzeldi. biliyorum ki uzun uzun muhabbetlerimiz dönecek, güzel şeyler paylaşacağız ve bu bir şeylerin başlangıcı olacak.

ayrıca bugün beni birkaç cümlenle gerçekten yıktın. hadi onları da burda paylaşmayayım da zirvedekilerde kalsın.

o derin mevzulara da gireriz bir ara.

(bkz: anladın sen onu)
hoş sohbetiyle insanları sıkmayan güler yüzünü eksik etmeyen çıkarmadan beş atan yanaklarından mıncırlanası yazar.
çok doğru tespitleri var, takipteyim hocam.
entry ve başlıkları ile rengini, adamlığını belli etmiş olan ulu sözlüğün ulu yazarıdır.
takipcisiyiz efendim ...
futbol cahili yazar.
bugün tüm gününü bana ayıran, yemeğimi paylaşan daha sonra bilardoda ayarın kralını gören dünün uzun saçlısı bugünün dazlağı. hayır ben o kadar iyi bilardo da oynayamam aslında bunun üzerine kendisi de çok iddialı girince olaya -artık neyine güvendiyse*- baya çekindim ama sonuç benim için zafer onun için hüsran oldu.
küfür sever yazar.
annelerin korkulu rüyası. *
sözlükteki bazı narsistlere pabuç bırakmayan yazardır. farklıdır kendisi, kız peşinde koşan tiplerden değildir. kızlar onun peşinden koşar genelde ama o hep koşmayıp uzakta duranı ister. *

edit: (istek üzerine)son cümlenin yüklemi ister değil 'alır.'*
bravo yazarı.*
sözlük için küçük, benim için büyük bir kayıp. aslında sözlük için de büyük kayıp ama farkedene tabii.

özledim lan.
3 senedir hakkında entry girilmemiş bşinci nesil yazar.
3 sene önceki ayrılışının arkasından muhtemelen tek aynı kalan şeyi ismi. değişimin şefkatli pençeleri tarafından mıncıklanmaktan kurtulamadı herkes gibi, ama iyi de oldu.

eski yazar arkadaşları da teker teker terk etmiş buraları zaten, piç gibi hissediyor kendini.
özlenendir özlenen. adamın dibidir. yeniden gelmiş iki gözüm. eski kocaeli zirvelerinin başlıklarına bakarken denk geldi kendisi. şimdi hatırlamayacak tabii ''kim lan bu diyecek'' ama aynı tsirtü almışlığımız vardır kendisiyle. hala da bitmedi okulum ayrıca ama muhtemelen kendisi mezun olmuştur çoktan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar