bugün

Nick değiştirmiş daha önce aramızda buna benzer mahlas ile yazan yazar. Hayrli olsun bitanem.
ara yaramamış panpa demek istediğim yazardır.. arkadaşlar bana filozof gibson der o yüzden gönül rahatlığı ile verdim eksini..
(img:#1113660)
"o nasıl bir ego?!" dedirten yazar.

"dönmüş"* diyorlar. *
(bkz: vaziyet alın buralar karışacak) ♞

büdüt: yahu bu kadar boş nick6 nı görünce kızlık zarını diktirmiş hatun aklıma geldi. bir nevi temizletip geri gelmiş.
ne varsa eskilerde var lafından yola çıkarak ilk göz ağrısı olan nickine dönmüş yazar.

hoş geldin...
(bkz: vaziyet alın burası karışacak)
çekirdek var mısır var. al al al al. buraları kalabalıklaşır aslında tezgaha bir tane limonata koysam bardağını iki liradan satarım.
Troll yazar.
Dizi izlemek isterse
1 fargo
2 last ship
3 forewer

Dizilerini izleyebilir yazarı.

Arkadaş hem mesaj alımına kapalı hem de yoruma kapalı olmak nedir ya ?
tatlış mı tatlış bir yazardır. bana karşı olan ince dokundurmalarına rast geldikçe tebessüm ediyorum bol bol. tabii sınırları aşarsa uğrayacağı azabın farkındadır umarım. ayrıca kendisine laf atan bazı paçozlara hiç prim vermesin. bunlar kadınlığının farkında olan, feminen, alımlı ve pozitif kadınlara karşı içleri nefretle dolu olan küçük cadılardır. yer yer uğrayıp zehirlerini boşaltırlar. hoşt diyorsun gidiyorlar. çoğunun psikolojisi bozuk zaten.
Hoşgeldin Gülüm. ilk çaylak sebebim.
(bkz: Eski dostlar)
bilgi içerikli entry'sini girmek üzere nickaltıma davet ettiğim sayın yazardır.
bilgi içerikli entiri girmeye çalışırken muhtemelen gene insanları boy, kilo, maddi durum vb şeylere göre ayrıştırarak entirinin tamamını dolduracak olan hem eski hem yeni yazardır.

bazı kadın yazarları anlayamıyorum.. bir kategori var zihnimde misal bir tarafta gerçekten yazarlığın hakkını verenler diğer tarafta işte bu dünyanın x i tarzı yada canım memelerim tarzı yada nick sahibi gibi kadın yazarlar. bir insan neden bu ruh haline bürünür ki ? hayır bilinç altına inecek halim yok zira çıkmaz sokaklardır oralar girersen çıkamassın da neden yani. zeka ile hoşgörü ile güçlü ve bilgi sahibi kadın olarak var olmak varken neden diğer yol tercih edilir ki..

bir kadını ulaşılmaz yapan tercih sebebi yapan kendisine hayran bırakan şey zekası, güçlü olması, kendi ayakları üzerinde durabilmesi olmalı iken burada ( uludağ sözlük ) tam tersi şekilde ilerlenmeye çalışılıyor genelde. çok ilginç..
hatta geçiyor bile. bilgilendirilmeye aç haldeyiz. dermanımız frappi.
üzerimize kültür at frappi.
(bkz: #33249753)

Bu entry sayesinde aydınlandım, günüme bir yıldız daha doğdu.
Leziz bilgiler için teşekkürler frappy.
El salladım varsayınız.
Bu kız niye bu kadar şımardı yaa.

Kimseyi beğenmez olmuş haspam. Kendisi bana Monaco prensesi. Tutmayın gülücem ahahah.
Bence nicki fazla pahalı diye kıskanıyosunuz hayır sen git çay yap nickini seni de bağrımıza basarız guzel kardesim ne saldiriyon.
biraz fazla üstüne gidildiğini düşünüyorum, ilgi arsızı diyen olmuş, kalitesiz diyen olmuş, şımarık diyen filan bile olmuş.

fişteklemek istemem tabi ama elbette bu hadsizlere verecek bir cevabı vardır bacımızın.

bu haklı davada sonuna kadar arkasında olduğumuzu bilmesini isterim.

çekinmesin hiç.

vur geç.

yapıştır geç.
Soğuk nevale.
Sevmiyorum.

içeceğinden bahsediyorum yazar olanı tanımam etmem.
Özgüveni yüksek sohbeti hoş birine benziyor uzaktan.
(bkz: #33257845)

kesinlikle Adanalı bir şahsiyet. Tanıdığım Adanalı kızların hepsinde ses aynı yahu. Evet, kesin. Adana.
Edit: eksi.
(bkz: frapuccino lütfen)
Adana adana Adana Merkez Patlıyor Herkes Müziği açıp kopalım son ses Cuğaram Enfes.
Böyleydi galiba !
(bkz: Mesele çakal olmak değil)