bugün

kafayı kiviye takmış, türkiye de yetiştiği için yerli malı olduğu gerçeğini bir türlü anlayamamış yazar.

üstelik bu açıklamaya rağmen: (bkz: #15106755)
herkezi yazar yaparlar mı sorusunun yaşayan yanıtı.

sonracığıma: resim ile ilgilenen, sanatçı ruhlu bir yazar. herkez değilmiş demek ki, saygılar.
Fenerbahçeli olmasına rağmen ısrarla sözlükteki galatasaraylılar arasında gösterilen yazar.
hayatı sözlükten ibaret sanmadığımı, sadece dilime sahip çıkmaya çalıştığımı bilmesini istediğim yazar.
adam ingilizce özürlü.
(bkz: ( #16386201)
yabancı kelimeleri okunuşlarıyla okuyan cahil adamdır. adam dedim siz inanmayın.
(#16426047) fazıl say ı kendine düşman bellemiş, kendini müzik duayeni sanan yazar.

edit: sanırım birazcık ironi yapıyormuş arkadaş. kusura bakmasın o zaman.
saygın yazar. birebir görüşlere sahibiz. keşke ankaralı olsa ulusta buluşur gençlik parkında gözleme yerdik efendim.
(bkz: #15412042) beni gece gece güldüren yazar.
açılan başlıklara kızıp, oturduğu yerden söylenikten sonra hemen başlığa çevirdiğini düşündüğüm yazar.
Allah akıl fikir versin denecek yazar.
Başka hiçbir sözlükte hesabım yoktur.
Konyaliyim yalnız veteriner hekim adlı arkadaşla burada tanıştık. Ispatlaması gerek iftira atamazsınız bana.
Bu sene konyadan kurtulmak istiyorum üniversite öğrencisi olmak istiyorum.
tek derdi gsliler olan yazar. durmadan laf sokma çabaları içinde falan. gece gündüz bizimle uğraşır. ama kaçak da dövüşür. neden acaba? hmmm, haklı olduğumuz için olabilir mi? istanbul! istanbulda gördüğüm tek yer; tt arena ve arenanın yolları. her daim de güzeldir, yensek de yenilsek de. acaba o da bilir mi bizim cehennemimiz ne kadar güzel? bekleriz.
aklınca laf çakan yazar

bi de bana fenerimi geri verin diye haykırmış

senin fenerini aziz aldı oyuncak gibi oynuyor be anam geç kaldın biraz..
sözlükteki fake hesaplardan biri. kimin hesabı olduğunu çokça merak etmekteyim. moderasyona gerekenleri ilettik, umarım diğer hesaplarıyla birlikte uçurulur gider. ayrıca kendisi ezik ve ergenin tekidir. bu cahili dikkate almamak gerekir.
kendisi birçok yazar tarafından sahte hesap olmakla suçlanıyor.

kendisine sorarım kanıtla, kanitlayamZ isen de çek git.

beni tanıyan tanır 93 doğumlu Üniversitesi sınavına hazırlanan biriyim evet belki yaptığım dogru değil ama trolluk sinav stresini aliyor ve olsun küfür etmeden yazıyorum.
(bkz: #18796890) hahahaha yazarı.
(#18897606)

kaynak söylemeyeydi iyiydi yazarı. Bilimsel bir hava yaratırdı kendi çapında.
Her kemalist gibi konuşacak bir şey bulamayınca demagojinin dibine vurup işten sıyrılmaya çalışan kişi.

Neymiş apo sevdalısıymışım. Şimdi iddianı kanıtla desem zeka yoksunu atatürkseverlerin klasik iddia kanıtlama metodu olan apo hakkında yazılmış küfürsüz entry bulup güya benim sempatizan olduğumu kanıtlayacak.

Çünkü bu atatürksevicilerin kafası küfür etmediğin her şeye hayransın seviyesine kadar çalışıyor. Daha ilerisi onlar için henüz keşfedilmemiş bir harikalar diyarı.
-güzel yazardır iyi ki burdadır.
-bir şiir ki sihirli tılsımdır

-insanın içini uçuran nice zamanlara götürendir
-tılsımdır işte kimi zaman büyüleyen
-kimi zaman duygulandıran-düşündüren
-bir felsefe sani
-şiir işte şiir

-yarasaların dostu
-şiir
-gecelerin arkadaşı
-sarhoşluğumuz
-engin dağları aştıran şiir
-harflerin oluşturduğu güzellik
--sen gibi
-sen gibi büyülü
-sen gibi felsefik
-sen gibi uçan kaçan
-her şey gibi
-yine sen gibi ey dost
-gitme şiirsiz kalma
-ey içimizdeki ey heyecan
-sen gibi
sadece sen....
-şiir...
pek ilgi çekmeyen, bilgi haznesi zayıf olan yazardır.
her taraftarı dünyadan bihaber ve futbolla uyuyor sanan, bazı duygulardan bihaber olan yazar. (#19596410)
-şiir gibi dosttur.
askerde sağlam dayak yediğini ifade eden yazar.
ince görmüş aferin denilesi yazar.