Sözlüğün kanser hücreleridir bu aktroller. Birisi moderasyon tarafından kullanılır 100 tane fake hesabından kendini över. Diğeri bunun fakesidir. Bir tanesi bir bakanın akrabasıyım diye müslüman olmayan ve akp'li olmayan herkese ana avrat düz gider. Diğerine zaten hiç girmiyorum yazık lan kimin çocuğuysa.

Bu arada hepsinin ortak noktası popcorn tayfadan olmasıdır. Osmanlıyı cehaletin, bilimsizliğin, eğitimsizliğin ve yanlış idari hamlelerin değil de atatürkün yıktığını ve atatürkün ingilizler tarafından vazifelendirildiğini zannediyor cahiller muhtemelen. Yazık lan kafalarına bu trollerin.
Uludağ sözlüğün kaliteli, ulu yazarları. Hepsine selam olsun.
başlığı görünce cahilleşiyorsun *
başkudurucu ya yeni transfer gelmiş az gelmiş bizim kudurtmamız haydi mahşerin dört atlısı durmak yok kudurtmaya devam.
--spoiler--
başlığı görünce cahilleşiyorsun
--spoiler--

cahilliğini bir kez daha hatırlıyorsun, biz neymişik be aaağğğbi.
--spoiler--
dini kullananlardır.
--spoiler--

yahu bana bir yalancı gösterin deseler ilk gösterilecek cehalet abidesi yazar.
görsel
cumhur ittifakı: akp, mhp, yeniden refah, hüdapar.
dini kullananlar mıdır?

yoo ben bir defa görmedim herhangi birinin seçimden önce camiye kameraları toplayıp yasin okuduğunu.
din düşmanı ateit pkk lı güruha dert olmuşlardır. bana fakesi var diyen ovot teorisyen fake hesabı songavurbukucuv1 atıp tutuıyor gene.
--spoiler--

Ben 45 senedir namaz kılarım. Bu sene 47. Orucumu tutıyorum. Bir gün bile borcum yok. izekatımı vetirim,çki içmem,zina yapmam,kumar oynamam,faiz yemem,haramlardan kaçarım35 yıldır tasavvuf ehliyim. Vird derslerim var,kul hakkı yemem, ben bu durumda dinimi yaşıyorum,dinimi kullanıyorum. Siz karar vetin.Ben saçımdan topuğuma kafar müslümanım elhamdülillah. Bu dinin herşeyini kabul ederim,şeriat dışındaki bütün sistemleri reddederim. Allah'ın dostlarına dost,düşmanlarına düşmanım.

--spoiler--

dede istersen 77 senedir namaz kıl 98 senedir oruç tut fark etmez. burada milletin en kıymetlisine annesine küfür ettiğin an bir anlamı kalmıyor.

hırsızlık yapmıyorsun ama yapanlara arka çıkıyorsun onları savunuyorsun onlar için din kardeşlerine küfür ediyorsun dinsizlikle suçluyorsun. o yüzden 3 kat üst üste şeriatta gelse havada kalıyor süper müslümanlığınız kusura bakma..
görsel
görsel

görmedim, bilmiyorum, duymadım, uçkuruma sahip çıktım dörtlüsü.
Solakları böyle kudurtan başka bir dörtlü gelmemiştir gelemezde sözlüğe .
Bunlardan namazın, orucunu sayanın hali şöyledir:

https://ihsaneliacik.com/...pan-sahabeicin-inen-ayet/

Yani apaçık kuran hükümlerine muhalefet etmiştir. Bu ayetlere göre cehennem odunu olmayı hak etmiştir.
Ahahahahhhhahahahhhaha

Hak edene hak ettiklerini veriyorlar.
Dede ile diğer 3ünün klasmanı farklı. Sert girdilerini görürsünüz ama diğerleri gibi başlık sıçıp durmaz. 4leme yanlış yani.
Durun hele şurada durun
Bir nefes alıp bir kudurun
Hele bize yakın durun
işaret alınca yine kudurun.
Saldıracak güya bize bir karaburun
Ardından gelecekmiş kabanırun
Geri kalma sende gel gagaburun
Seyreylesin rezilliğinizi hazirun
nefesiniz tüketince yolculuk var; iskenderun
Bir gecede cahiliye Devri'ne dönmemize sebep olacak tayfadan bir kaç yazar....

Allah göstermesin....

Amin...
Bu birkaç yazar
Size vurur azar azar
Aman deydirmeyin nazar
Yoksa size çukur kazar
Göremezsiniz bir daha pazar
Sizi gömmemizi bekler Hazar.
Aloooooooooooo....

Nerdasinizzzzz....

Ohhhhhhhhhhh...

Swh...
chp trolü olmak için başvuruda bulunmuşlar.
görsel
Buradalar
görsel