bugün

çok boş yapan er'kek' zevat.
bu gitse varya sözlük rahatlar, nefes alır pamuk gibi olur.

karması zaten her şeyi ifade ediyor. -10 bin olmuş hala utanmadan yazıyor. uludağ sözlüğün başındaki en büyük bela.
her sözlüğe girdigim de kendisini okuyorum çok kaliteli yazıları var. uluya bu adam fazla. ewed.
anama küfür eden doğukan yani kralina cakarim belaya batarim fakesidir.
bu sözlükte kimse frank'ın kendi hesabı haricinde bir fake hesabı olduğuna inanmaz...
moderatörün gözünden nasıl kaçtığı düşünülen başlıkta irdelenen konudur. şimdiye kadar nasıl silinmedi hayret..

--spoiler--

bu sözlükte kimse frank'ın kendi hesabı haricinde bir fake hesabı olduğuna inanmaz...

--spoiler--

doğru bir tespit. bir ( 1 ) tane olduğuna ben de inanmıyorum nereden baksan 7-8 tane vardır.
adam kendisi bile fake hesaplarım yok demiyor ama hala kesin bir kanıt bulamıyorsunuz. sözlük dedektifleri çok başarılı diye övüyoruz biz de sizi.

gerçekten çok yazık...
Tanımayı hiç istemediğim türden bir yazar. Allah ıslah etsin.
lan ben değilim lan o psikolojiniz iyi değil tedavi olun? ikna olmadıysan kuran çarpsın ben değilim. yemin ettirdin vebal aldın hadi bakalım.
Donuz listemde olduğu için mutlu ve huzurlu olduğum yazar.
o Doğukan, frank değil. frank taklidi yapıyor sadece.

tanım yapmak gerekirse bir yazardır. burada yazar.
Ooo kavga çıkacak

Çekirdek alayım.
adam olana cevap verir olmayana vermeyi bırak mesaj engeli atarak gereken eylemi yapan yazardır.

o konuyu unut sen gibi çulsuzla kim evlenir lan. sen çalışmadan zengin kadının parasına çökmek mi istiyorsun? gerçekten çok yazık..
karton toplayan çocuktan bir farkı yoktur, ortak özellikleri paylaşımlarında gizlidir. herkesi şikayet etmekte beis görmeyen lucas ruh ikizi için sadece sırıtır. diğeri de onun çöpünü yalar.
görsel
görsel
7 24 kemoş öttürür pazar günü diye kurtulacağınızı sanmayın.
atatürke hakaret eden bu zat ile aynı havayı tenefüs etmek beni gerçekten derinden yaralıyor.
Frank Lucas Hiç kimseye küfür etmez.

iftiralara maruz kalan bir yazardır.
Sözlükte en sevmediğim yazarların başında gelen, sözlüğü babasının çiftliği sanan zevat..
erkek mi kadın mı olduğu belli olmayan zalbert in sevmediği zevattır. sen sev diye doğmadık ki sen sevsen elime ne geçecek haaa seversen ekime sevmezsen kasıma kadar yolu var..
konudan bağımsız olarak;

--spoiler--

bi bok çıkmaz bu seferde ben sana en az 300 bin tl tazminat davası açarım kesin kazanırım

--spoiler--

300 k lık tazminat davasının harcı 2022 aralık itibariyle 5.500 TL yaklaşık. 2023 de harçlara 122% zam gelecek ayrıca. eğer külli ret ile kaybedersen de ödeyeceğin karşı dava vekalet ücreti asgari 45.000 tl. bunu icraya koyarlarsa 60.000 i geçer.

bir de hukukta asla "kesin kazanırım" klozu olmaz bilginize.
Hayat mı lan bu yılbaşı gecesi puhaha.
Herhalde sözlükte artık hiç yazmayacağını açıklasa çoğu yazar için yılbaşı hediyesi niteliği taşırdı.
dava adamıdır. ibret almak için yaratılan tiplerle gerektiği zaman kucağında hop hoplatacak kapasitede adam olana adam gibi yamuk olana yamuk davranan zevattır. evet..
kardeşime laf yok...

o burada olacak ki allah a şükür sebebimiz olsun.

yaz aslan.

may the akp with you.