bugün

Mel mel bakan gibson sorun o daha iyi bilir. Ama vazgeçtim sormayın vereceği cevap hiç sekmez hep aynıdır. Ay valla bilmiyorum, haberim yok, bana neden soruyorsunuz, ben kimseyi ne çaylak yaparım nede mod kankalarıma çaylak yaptırırım. Swh.
Hmm kesin öyledir. Şimdi bunları yazdım diye 3 vakte kalmaz çaylak olurum.
Zaten 120 tane falan fake i olduğundan çaylaklık kendisini fazla etkilemeyecektir. Ha nedenini merak eden bdv den moderasyona sorabilir pek ala.
(#46187209) fake hesabından ana hesabının neden çaylak olduğunu sorduğu için. Sonunda adalet işlemeye başlamış sözlükte.
görsel
Songavurlarınbuktugu yan hesap hemen ağlamaya başlamış demişki başlığı açan arkadaş sormuş o yüzden o soran kişi frank lucas'mış? Babababba zeki lessi seni.
elemanın en forum chat tarzı entry'lerine, gayet hakaret dolu entry'lerine falan bile elleşmeyen moderasyon böyle bir yaptırıma gittiyse bayağı sakat bir duruma sebebiyet vermiş olmalı.
--spoiler--

Mel mel bakan gibson sorun o daha iyi bilir. Ama vazgeçtim sormayın vereceği cevap hiç sekmez hep aynıdır. Ay valla bilmiyorum, haberim yok, bana neden soruyorsunuz, ben kimseyi ne çaylak yaparım nede mod kankalarıma çaylak yaptırırım. Swh.

--spoiler--

mal mısın oğlum sen ? dur dur sorumu geri alıyorum "cevabını bildiğin soruyu sorma" diye boşuna dememişler..

ben yapmış isem zaten yaptım derim ki yasak olduğu halde dedim de defalarca. senden veya senin babalarından mı korkacağız bu saatten sonra. bu yetkili denilen oluşum zaten bunun için var formata uymayana işlem yapar mod abilerinizde bir şey yapamaz. onlar bile "neden bunu çaylak yaptın" diye soramaz iken siz ne şeyime kalkıp hesap soruyorsunuz ? herkesi kendiniz gibi kendi g.tünün gölgesinden korkup 25 hesapla buralarda gezen tipler gibi bellemeyin sizin neyinizden korkacaz çekinecez ki yaptığımız şeyi inkar edecez. hepinizi çuvala doldurup satmaya kalksak karşılığında 3 mandal vermezler çapınız bu kadar. tiplere bak leblebi kadar kafaları ile tespit yapıyorlar şunlara bak hele. franke çok aşıksanız gidin konuşun açılın duygularınızı ifade edin buralarda yalayarak bir şey elde edemezsiniz..

netice olarak ben yapmadım yaparsam ve sorulursa yaptım derim zaten. haksız işlem diyorsanız gider mod abilerinize 2 dil atarsınız açarlar cezayı. zaten bildiğiniz şeyleri tekrar ettirmeyin bana sürekli..
hak ettiği için.
Bu sitede bu üslup ve iftiralarıyla var olması bile fazladır.

Zaten ben olsam -500 karma olanı direk atarım.
altı harflileri yalamadığı için. altı harflileri yalarsan her yol açık sözlükte. ama onlara karşı çıkarsan ipini çekerler. çok demokratlar çok!
Hak ettiği için. Ohhh, iyi olmuş frank lucas itine, bundan daha beter olsun.
Adam doğru demiş -500 karmayı direk atarım diye.

Bu aq karmabaşka türlü neye yarıyor zaten.
Sen ben o şu bu ayrımı da yok... adilce.
ben de karma puanın bu şekilde kullanılması taraftarıyım ama -1061'den fazla olanlar atılmalı, 500 değil...
Çünkü…

Sövmeyecem,

Sövmeyecem,

Sövmeyecem,

Sövme…

Saygılar sunuyorum azizim…
yav bu adamı 2 günde yine çaylak yapmışlar, noluyo lan aloooo?
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar